Skocz do zawartości
MichaelloEs

Samsung Galaxy Note 10+. Etui/cover

Rekomendowane odpowiedzi

Arkadiush

Na zakup jakiego etui zdecydowałeś/aś do Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+? Jaki najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i czy rzeczywiście sprawdza się w swojej roli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sie zastanawiam bo do dzis mam N8 z folia 3mk, ktora nadaje ladną fakture oraz nie ma palców. Jezeli by takie coś nalożyć w n10+ to mogłoby to troszkę sensowniej w moim odczuciu wyglądać...

No zesz.... znikły 512ki z euro... :-/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

poszło zamówienie telefoniczne, 200 ziko mniej przy zakupie etui w xkomie. tylko do piątku wytrzymać ?

edit jednak wybralme whitestone szklo

Edytowane przez zoliborzyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak to jakie etui wybrać? Czy macie coś wybrane ciekawego?
    Ja chyba UAG

https://allegro.pl/oferta/uag-plyo-mocne-etui-obudowa-galaxy-note-10-plus-8415357802?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Myślę że dla takich osób jak ja, które wybrały wersję Aura Glow to chyba tylko coś przeźroczystego (żeby było widać efekt). Póki co kupiłem Samsungowe silikonowe etui (https://www.x-kom.pl/p/508387-etui-obudowa-na-smartfona-samsung-clear-cover-do-galaxy-note-10.html) zobaczymy czy okaże się ok. Z czasem jak będzie większy wybór będę się jeszcze rozglądał za innym może ale na pewno musi być minimalistycznie żeby nie powiększać już dużego smartfona.

Edytowane przez KrzakalD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 2 te szkła na s10+ i po pewnym czasie szkło samo pęka na rogach i się kruszy. Efekt na początku jest super lecz z czasem zaczynają się problemy. Myślę że nowsze zakrzywienia ekranów spowodowało ten stan. W S9+ nie miałem z tym szkłem problemów. Pamiętaj o czytniku linii w ekranie który powoduje dodatkowe naprężenia na szkło. Poczytaj sobie forum S10 ile osób miało problemy z tym szkłem. 

dodana zawartość

Tym razem oryginalny clear case Samsunga do Note 10+ to silikon do S10+ clear case był z twardego tworzywa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, darkman79 napisał:

Miałem 2 te szkła na s10+ i po pewnym czasie szkło samo pęka na rogach i się kruszy. Efekt na początku jest super lecz z czasem zaczynają się problemy. Myślę że nowsze zakrzywienia ekranów spowodowało ten stan. W S9+ nie miałem z tym szkłem problemów. Pamiętaj o czytniku linii w ekranie który powoduje dodatkowe naprężenia na szkło. Poczytaj sobie forum S10 ile osób miało problemy z tym szkłem. 

dodana zawartość

Tym razem oryginalny clear case Samsunga do Note 10+ to silikon do S10+ clear case był z twardego tworzywa. 

trochę mnie zasmuciłeś tymi usterkami szkła plus wiem, że przeważnie jest problem z dobraniem etui pod szkło. no zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myślę że dla takich osób jak ja, które wybrały wersję Aura Glow to chyba tylko coś przeźroczystego (żeby było widać efekt). Póki co kupiłem Samsungowe silikonowe etui (https://www.x-kom.pl/p/508387-etui-obudowa-na-smartfona-samsung-clear-cover-do-galaxy-note-10.html) zobaczymy czy okaże się ok. Z czasem jak będzie większy wybór będę się jeszcze rozglądał za innym może ale na pewno musi być minimalistycznie żeby nie powiększać już dużego smartfona.

Mój tęczowy notes też wyląduje w czymś przezroczystym. Co łatwo zdjąć, bo w pomieszczeniach używam telefonów bez etui
    https://flavour-design.pl/etui-spigen-liquid-crystal-samsung-galaxy-note-10-plus-crystal-clear,id11348.html

Wysłane z iPhone XS za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    31 minut temu, zoliborzyn napisał:

trochę mnie zasmuciłeś tymi usterkami szkła plus wiem, że przeważnie jest problem z dobraniem etui pod szkło. no zobaczymy co z tego wyjdzie

Dobra rada przy montażu szkła dociśnij palec w miejscu czytnika linii papilarnych i naświetlaj przy dociśniętym palcu. Skaner nie zawsze działał przy montażu bez dociskania. Poszukaj filmów na yt z montażu z tą metodą do s10+. Ludzie nie mieli problemów z tym szkłem jeśli nie mieli ustawionego odblokowania odciskiem palców. Życzę Ci powodzenia a ich gwarancja pozostawia wiele do życzenia. 

dodana zawartość

Jeśli chodzi o etui pod szkło to ja miałem marki Spigen kilka modeli i nie było problemów z nachodzeniem. Miałem też oryginalne od Samsunga i podobnie jak wcześniej było ok. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w tych wszystkich clear coverach aparat nie będzie wystawał szanowne grono?:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi