Skocz do zawartości
MichaelloEs

Samsung Galaxy Note 10+. Etui/cover

Rekomendowane odpowiedzi

liftlodz

Nie pamiętałem nazwy, na razie nic mi nie pasowało, a jestem nad morzem od miesiąca

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rabbit

Osobiście nienawidzę jakichkolwiek etui. Niemniej zawsze po zakupie telefonu coś kupowałem i starałem się przekonać, że warto, że przecież ochrona, itd. Przerobiłem sporo różnego rodzaju etui, nawet takich z aliexpress za kilka złotych, po markowe za kilka stów. Nadal jestem na nie i na co dzień nie noszę, jednak zawsze kiedy wychodzę na zakrapianą imprezę, mimo wszystko zakładam etui dla swojego spokoju, aby nie martwić się czy jak położę telefon na stole w knajpie, to czy się porysuje czy nie, czy jak wypadnie to się rozbije, itd.

W tym miejscu mogę polecić etui, za które w sumie przepłaciłem (90 PLN), bo kupowałem na stoisku w galerii jednak nie żałuję.

https://allegro.pl/oferta/ringke-fusion-etui-galaxy-note-10-plus-dymione-8390247157?fromVariant=8390247067

Etui jest zrobione z twardo-miękkiej gumy na zewnątrz (ramka) - ten ciemniejszy kolor i z jakiegoś magicznego plastiku, który rzekomo nie żółknie (tak zapewniał mnie sprzedawca).
    Posiada idealnie dopasowane wszystkie wcięcia/wycięcia, mocno wystaje nad ekran, także można śmiało kłaść go ekranem do dołu, z tyłu wystają mikro nóżki, dzięki czemu przeźroczysty plastik się nie rysuje, przyciski działają perfekcyjnie, wygląda całkiem ładnie, nie pogrubia jakoś specjalnie telefonu (nie jest to pancernik typu UAG), jest bardzo dobrze dopasowany do telefonu (ściągając czuć opór), nie nachodzi na wyświetlacz, więc można go używać z różnymi szkłami (aktualnie nie posiadam - szukam czegoś bez notcha i z działającym czytnikiem), na rogach ma tzw. poduszki powietrzne. Ogólnie spoko.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    quba102

Nie żebym kochał nosic etui ale te telefony są nieużywalne bez etui poprawiajacego przyczepność chwytu. Śliska ramka, zagięte szkło z tyłu. Dłuższe siedzenie z telefonem wręcz męczy dłonie bo trzeba go znacznie mocniej ściskać aby się nie wyślizgiwał. Nie mówiąc o przypadkowym upuszczeniu mając spocone dłonie itd. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leloo

Dopóki producenci będą projektować telefony z tłukącego się szkła, dopóty etui będzie niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Rabbit uzywam Ringke Fusion i jestem zadowolony największa zaleta to nie powiększa telefonu ale niestety łapie odciski palców.

20191004_163239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

Witam, odradzam wszystkim samsungowe etui leather case. Etui na brzegach się odbarwia, po prostu farba się wyciera, a sama skóra jest nietknięta. Etui noszone w kurtce lub garniturze i po 3 tygodniach krawędzie i rogi wyglądają jak po roku ciężkiego użytkowania. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    truna
    10 minut temu, szuwx napisał:

Etui na brzegach się odbarwia

Czarne się nie odbarwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

Ja mam brązowe. Etui za oszczędnie zrobione, farba dobra tylko albo za mało utrwalacza dali albo w ogóle nie dali. Nie chcę mi się reklamować, kupiłem farbę i pomaluje po swojemu.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi