Skocz do zawartości
MichaelloEs

Samsung Galaxy Note 10+. Etui/cover

Rekomendowane odpowiedzi

ja wziąłem spigen liquid air, w S8 miałem coś podobnego do spigenowego thin fita, jednak zdarzało mi się, że telefon spadł. Co prawda kejs go uratował i ekran/plecy bez skazy jednak wypadał z niego po odbiciu i upadał już na goło na beton i lakier trochę zszedł. Tu wolałem zagrać trochę bezpieczniej, bo trzeba będzie się przyzwyczaić do rozmiaru tego telefonu :D jednak zapewne w przyszłości domówię sobie thin fita lub coś podobnego od niklina ( https://nillkin.org/smartphones-accessories/samsung-phones-accessories/samsung-galaxy-note-10-plus-accessories/nillkin-samsung-galaxy-note-10-plus-note-10-frosted ), bo wolę jednak dotykać przyciski telefonu bezpośrednio a nie przez kejsa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamawiałam takiego Spigena do Note9 i ... etui przyklejało się do telefonu ( tył telefonu oklejony był folią ). Wyglądało to, jakby nas tyle telefonu była mokra plama. Może to wina folii na telefonie, tego nie wiem.

Wysłane z Note'sa ... z żółtym rysikiem

Moim zdaniem to wyłącznie „zasługa” folii :)

Wysłane z iPhone XS za pomocą Tapatalk

dodana zawartość

To masz Spigen? Wyglada zacnie;-)
    Powiem Wam jeszcze, tak patrze po tych przezroczystych pleckach i niewiem jak Wam ale dla mnie przód czarny telefonu a na rantach jeszcze przezroczyste etui widoczne...
    Kiedyś tył złoty, przód złoty pasuje;-)

A powiedz mi jeszcze: jak długo uzytkujesz tel z tym etui? Żona ma przezroczyste etui ale tak jej zaszlo, ze teraz kolor telefonu w etui szary, po zdjeciu niebieski:-D

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Na jabłku jakieś dwa miesiące. Ale wcześniej na Samsungu dzielnie znosił nagrzewanie. Nie było większych przebarwień. Czy to spigen czy ringke.

Wysłane z iPhone XS za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

dokupilem tylko.szary protectiv cover (wyglada znacznie lepiej niż czarny)

Dlaczego uważasz, że szary jest ładniejszy oś czarnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie jakoś ładniej, ciekawie się prezentuje. Zobacz sobie na yt.. czarny jak czarny, ten drugi wnosi lekki powiew "czegoś innego". Zamiast aura glow zaszalalem szarym PC :-P

Zobacz sobie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Miałam taki do Note9, ale oddałam go po dwóch dniach od zamówienia. Coś mi w nim nie pasowało, może ten kolor.

Ja zamówiłam czarnego Protectiva default_smile.png. Zobaczymy jak będzie wyglądał z czarnym telefonem.

Pytanie do osób zamawiających w X-Kom :

Co będzie, jak ktoś będzie chciał oddać np. etui zakupione wraz z telefonem ? Co z tym upustem 200 pln za telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem oryginalne plecki skórzane w kolorze blue do 10+, obadamy jak to wygląda. Mam tylko nadzieję, że telefon i plecki dojdą w tym samym czasie, czyli w piątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40 minut temu, MichaelloEs napisał:

Wg mnie jakoś ładniej, ciekawie się prezentuje. Zobacz sobie na yt.. czarny jak czarny, ten drugi wnosi lekki powiew "czegoś innego". Zamiast aura glow zaszalalem szarym PC ?

Zobacz sobie:

Serio ubierzesz note w takie pudło z paneli? Note 10+ hammer edition :D fuuuuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze mogę odrzucić ten cover... ale co zamkast tego? Zależałoby mi na tej podstawce. Chyba, że takie coś:

https://allegro.pl/oferta/etui-spigen-ultra-hybrid-s-case-do-galaxy-note-10-8399189442?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Tylko znów brak czarnego... w moim odczuciu z przodu calośc czarna a nie po bokach przeźroczysta guma;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Serio ubierzesz note w takie pudło z paneli? Note 10+ hammer edition [emoji3] fuuuuj
    Jedynu słuszny że standem:
    7a2fae11eaea8a9acb6961f9efc0e7ab.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Serio ubierzesz note w takie pudło z paneli? Note 10+ hammer edition [emoji3] fuuuuj
    Uśmiałem się bo wcześniej znajomy mi podobnie powiedział;-)
    Jestem otwarty na propozycje hehe. W tym wszystkim zastanawiam sie w sumie czy zamiast karty pamięci mogłem coś innego wziać... cos to jutro z rana podmianka;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi