Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

quba102

Przez noc ucieka mi teraz ok 10% baterii. To słabo,  najlepsze wyniki jakie moje Samsungi osiągały to ok 2%. Na noc oczywiscie jest na wifi, wyłączona synchronizacja, wyłączony aod, oraz uruchomione średnie oszczędzanie baterii.

Zazwyczaj najwięcej na tym polu robiła wersją romu. Zastanawiam sie tylko co takiego zainstalowałem, ze początkowe wyniki sot tak spadły. 

Edytowane przez quba102

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ale to jest regularnie tak? Co noc? Może to jest związane z nocnym restartem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przez noc ucieka mi teraz ok 10% baterii. To słabo,  najlepsze wyniki jakie moje Samsungi osiągały to ok 2%. Na noc oczywiscie jest na wifi, wyłączona synchronizacja, wyłączony aod, oraz uruchomione średnie oszczędzanie baterii.
    Zazwyczaj najwięcej na tym polu robiła wersją romu. Zastanawiam sie tylko co takiego zainstalowałem, ze początkowe wyniki sot tak spadły. 
    U mnie było tak samo. W nocy uciekało min 9% przy wylaczonym aod

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przyjemnością odszczekuję to co pisałem wcześniej o słabej baterii w Note 10+. Wczoraj wytrzymał mi ponad 5h SOT (przy 1,5 dnia od naładowania), teraz też już mam ponad 17 godzin od ładowania i jeszcze prawie 50%. Albo faktycznie bateria się "układa" parę dni, albo to efekt tego, że nie przywróciłem wszystkich aplikacji i ustawień z Samsung Cloud (z poprzednich Samsungów). Tak robiłem w przypadku wcześniejszego Note 10+ i tam mocno bateria leciała.
    Tak czy siak jest dobrze, a to najważniejsze

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi