Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Folie ochronne i szkła hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

No to tym bardziej. Załatwic sobie telefon za 4,5 tys szklem za 200zł. Dziwie sie tylko, ze ta z 3mk nie spelina funkcji, skoro 3mk tak zachwala te swoje patenty na ten czytnik. Pewnie jeszcze troche minie, zanim cos sensownego wyjdzie.

Prócz folii o ktorej byla tutaj mowa, testowal ktos folie z 3mk ?

Ja mam oklejony folią 3MK przód i tył. Dla mnie super i póki co mam spokój, bo wygląda i działa bez żadnych kompromisów.

Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam oklejony folią 3MK przód i tył. Dla mnie super i póii co mam spokój, bo wygląda i działa bez żadnych kompromisów.

Ile płaciłeś?
    Też chyba podejdę do 3mk żeby okleić

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sam oklejam. A zestaw ARC 3D, czyli przód i tył z allegro za czterdzieści kilka złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Podlinkujesz aukcje ?? Szukam i nie mogę znaleźć, nawet na stronie 3mk....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/3mk-arc-folia-na-ekran-galaxy-note-10-plus-8477330386?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Dopiero zobaczyłem, że jestem w temacie Note a ja mam S

Faktycznie nie ma jeszcze kompletu z tyłem do Note. W linku sam przód, który jest identyczny jak w komplecie z tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

S9+ tez mialem oblepioną tył i przód folią z 3mk. Dla Note 10+ nie widze niestety jeszcze komplety na tył. Natomiast ta folia na przód od S7edge zawsze mi pasowała, tym bardziej ze za te sama cene pani w 3mk w punkcie stacjonarnym to zakłada. No nic, to czekam na ochrone na tył. Dobrze wiedziec w każdym razie, ze folia na przód to to samo, co w pozostałych modelach. Mam alternatywe w razie czego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam co prawda s10+ ale od ponad tygodnia t-max . Moje spostrzeżenia.  Jak ktoś ma za suche palce to czytnik działa słabo.  Może ktoś wyśmieje ale wystarczy naślinić i wytrzeć aby skóra była wilgotna.  I jest lepiej. 
    Kolego a jak zabezpieczyłes ta szczelinę odnośnika przed aplikacja kleju? Na mate 20pro kladlem t max ale tam po prostu zakleilem głośnik. A tu dali jakas ramke, jakas wsuwke plastikowa do rwj ramki itp... nie zbyt kumam chyba sie wkurze i zrobię po swojemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slaweczek

Ja tył telefonu okleiłem skórką od Donicesky. https://donicesky.com/skorki/strukturalne/samsung

Na N9 też ją miałem ale w wersji fullbody czyli tyl i boki telefonu.  Niestety dla Notów 10 dostępna jest tylko okleina na tył. Jest dość precyzyjnie wycięta i dodatkowo jest możliwość oklejania obiektywu aparatów.  

Na ekranie mam folię oryginał naklejony przez Samsunga, choć nie wiem jak długo jeszcze z nią wytrzymam, ponieważ pojawiają się pierwsze rysy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CalvinClain była naklejka w zestawie więc wyciełem z tego na wielość głośnika ale słabo trzymało. Chyba do zbierania paprochów z ekranu.   Na szczęście na tyle że głośnik ok. Fakt.  Ubabrany cały telefon i jakimś cudem uniknąłem zalania  głośnika.  Przydała by się taka naklejka co by nie puściła pod  wpływem kleju. Warto pomyśleć o czymś lepszym. Ale nie wiem co by się nadawało.  Ramki nie użyłem.  O ręki kladłem i bokami strasznie leci.  Aż na końce ledwo starczyło.  Założyć udało się prawie ok. W przyciski trochę też poszło.  Ale nie zaszkodziło na szczęście.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde szacun ze zakleiles głośnik ktory nawet nie wiem gdzie jest :-)
    A jak czytnik?
    Dzis oglądałem recenzję jak tmax utrwalac uv aby czytnik działał bez problemu

Chyba zrobię tak jak on

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi