Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Folie ochronne i szkła hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
    14 godzin temu, brianw napisał:

Mam 10+ od dwóch tygodni ponad i jak narazie fabryczna folia bardzo dobrze się sprawdza, jak zacznie się odklejać to kupie szkło. Jakie dobrze będzie współpracować ze skanerem odcisków palców i jednocześnie będzie porządne?

Kupiłem "whitestone dome glass" skoro stać mnie na telefon to tym bardziej na porządne szkło.. Działa wszystko, odcisk tym bardziej, a zakładałem i utwardzałem normalnie, bez kombinowania jak w t-max (zakrywanie czujnika podczas naświetlania żeby później działał...) Jest minimalnie mniejsze, u mnie ze spigen liquid air.

SAM_3453.JPG

Edytowane przez kirucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Ja nic nie kombinowałem z tmax i wszystko działa, z przednim aparatem zaklejonym bez wpływu na jakość aparatu i bez sztucznego notcha

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Leloo
    Godzinę temu, kirucha napisał:

Kupiłem "whitestone dome glass" skoro stać mnie na telefon to tym bardziej na porządne szkło.. Działa wszystko, odcisk tym bardziej, a zakładałem i utwardzałem normalnie, bez kombinowania jak w t-max (zakrywanie czujnika podczas naświetlania żeby później działał...) Jest minimalnie mniejsze, u mnie ze spigen liquid air.

Czas naświetlania według instrukcji producenta czy przedłużyłeś? Są różne opinie na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, Leloo napisał:

Czas naświetlania według instrukcji producenta czy przedłużyłeś? Są różne opinie na ten temat. 

Właśnie dla tego że są różne opinie przedłużyłem nie 2 krotnie, ale po około 15-20sec. w drugim naświetlaniu. Pierwsze naświetlanie o ile można nazwać to przedłużeniem 2-3 sec.

Klej dał się ładnie usunąć po pierwszym naświetlaniu.

4 godziny temu, titus78 napisał:

Ja nic nie kombinowałem z tmax i wszystko działa, z przednim aparatem zaklejonym bez wpływu na jakość aparatu i bez sztucznego notcha

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Nie twierdzę że t-max to kiepskie szkło.. jednak w statystykach ludzie zgłaszają więcej problemów, coś komuś nie działa, a to ramka za bardzo spasowana itp.

Edytowane przez kirucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi