Skocz do zawartości
Gwozdek

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie Note 10+, jako źródło muzyki? Wydaje mi się,  że S10+ lepiej grał np z Roidmi w aucie, dźwięk był bardziej soczysty. Korzystam z Samsung Music.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toom18
    Panowie czy  już można wyłączyć ten napis na wyłączonym ekranie podczas ładowania telefonu. Gdy telefon jest w etui oryginalnym Samsunga to napis gaśnie A w UAGu świeci się cała noc
    Na paczatku też myślałem że tego nie zaniosę, odwracałem na noc telefon do dołu ekranem. Ale przestało mi to przeszkadzac. A naprawdę nie lubię jak co mi swieci jak zasypiam. Zakleiłem wszystkie światełka w pokoju. Router, dekoder, tv

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    456nju

A w czym ma przeszkadzac kilka literek na ekranie , AOD mozna zmniejszyc natezenie tego co sie wyswietla ... zaklejanie swiatelek hmmm czy dzwonic juz pod 112 ... !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wyświetlanego obrazu w note 10+. W moim poprzednim telefonie czyli w iPhone Xs Max obraz pomimo niższego ppi jest znacznie ostrzejszy. Straszną pikseloze widać choćby w awatarach przy komentarzach w aplikacji Youtube. Gram również nałogowo w Clash Royale i przy miniaturkach kart również same kwadratowe piksele. Rozdzielczość ustawiona na max wraz z wydajnością urządzenia. Czy Wasze notatniki też posiadają taką graficzną fuszerkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi