Skocz do zawartości
gościnne

Rozłączanie transmisji danych dla SIM1 w momencie połączenia SIM2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ritez
    No toś się powołał na opiniotwórczy portal m...sm gdzie roi się od błędów bardziej niż g... od much. 
    Akurat tu się nie mylą... Pokaż mi portal który się nie myli? Może Samsung.pl? Tam to się roi od niedopowiedzeń...

Wysłane z 9notka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Ok. Nie mam siły ani ochoty na kłótnie, a to nie miejsce na to. Ty wiesz swoje, a ja wiem swoje. W każdym bądź razie ten nie mylący się [emoji16] portal jest jedynym który twierdzi, że Note 9 ma
    DualSIM Standby. Wszyscy inni, łącznie z producentem, zapewne się mylą i powinni się zająć uprawą cebuli, a nie telefonami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ritez
    Ok. Nie mam siły ani ochoty na kłótnie, a to nie miejsce na to. Ty wiesz swoje, a ja wiem swoje. W każdym bądź razie ten nie mylący się [emoji16] portal jest jedynym który twierdzi, że Note 9 ma
    DualSIM Standby. Wszyscy inni, łącznie z producentem, zapewne się mylą i powinni się zająć uprawą cebuli, a nie telefonami
    No cóż. Zadziwia mnie twoja pewność i nieomylność. 1. Zrobiłeś może test dzwonienia z jednej karty na drugą likwidując przekierowania na nich? Niestety nie. I po drugie taką dostałem odpowiedź od samego Samsunga. Mam nadzieję, że ich też nie będziesz próbował podważyć bo wiesz lepiej... 165c1944c65e7ef6daacb85aad7cf01e.jpg

Wysłane z 9notka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi