Skocz do zawartości
nikita13

HTC u11 - nie można zrobić kopii zapasowej sms i kontaktów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

Smartfon HTC u11 - nie mogę zrobić kopii zapasowej sms i kontaktów po aktualizacji do androida 9.

Pojawia się komunikat "nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej". Ma ktoś może podobny problem? Jak to naprawić?

Edytowane przez nikita13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób wykonujesz kopię zapasową kontaktów i wiadomości sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

SMS -  prawy górny róg (ustawienia sms) wykonaj kopię zapasową - zapisz kopię zapasową - pojawia się komunikat "zapisz kopię zapasową numerów telefonów i wiadomości w pamięci wymiennej lub wyślij ją do innego urządzenia HTC za pomocą e-mail. Chronione i zablokowane wiadomości nie zostaną uwzględnione w kopii zapasowej. Czy chcesz kontynuować?" - OK - Wykonaj kopię zapasową wiadomości sms - utwórz hasło - pojawia się plik z nazwą kopii np. SD_20190831_797785_0 - ok - i wtedy pojawia się KOMUNIKAT - "Nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej" 

Nie wiem o co chodzi. Przed aktualizacją do androida 9 wszystko pięknie działało, a teraz wszystko się posypało. 

Edytowane przez nikita13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Potwierdzam, mam tak samo. Spróbuj poinformować HTC, o tym, pisząc bezpośrednio na adres: htc.play.op(małpa)gmail.com.

Tak nawiasem mówiąc, Jeśli wejdziemy do Kopia zapasowa, w ustawieniach telefonu to widzimy, że smsy i kontakty synchronizowane są na koncie w chmurze Google.

Edytowane przez PISowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK. Dzięki. Już wysłałam maila. Zobaczymy czy będzie jakaś reakcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj znać, jaką odpowiedź otrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, nikita13 napisał:

SMS -  prawy górny róg (ustawienia sms) wykonaj kopię zapasową - zapisz kopię zapasową - pojawia się komunikat "zapisz kopię zapasową numerów telefonów i wiadomości w pamięci wymiennej lub wyślij ją do innego urządzenia HTC za pomocą e-mail. Chronione i zablokowane wiadomości nie zostaną uwzględnione w kopii zapasowej. Czy chcesz kontynuować?" - OK - Wykonaj kopię zapasową wiadomości sms - utwórz hasło - pojawia się plik z nazwą kopii np. SD_20190831_797785_0 - ok - i wtedy pojawia się KOMUNIKAT - "Nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej" 

Nie wiem o co chodzi. Przed aktualizacją do androida 9 wszystko pięknie działało, a teraz wszystko się posypało. 

U mnie na 8.0 nie ma żadnego problemu z utworzeniem kopii. A czy próbujesz zabezpieczyć kopię hasłem czy bez hasła? Ja robię bez hasła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na andku 9 nie ma znaczenia czy robię z hasłem czy bez hasła. W obu przypadkach nie ma możliwości zrobienia kopii. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi