Skocz do zawartości
Positive

Android 10 - wersja stabilna.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, wierzmy dalej w mit, że ios się nie zacina :D Nawet jakby to była prawda to ma tyle minusów dla mnie, że nigdy się na niego nie przesiądę :P 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej mnie denerwuje że Android Auto mi najbardziej wariuje bo używam go podczas jazdy oczywiście jak odpali jak się nie wyłączy niespodziewanie . I nie mam zamiaru robić formatu w telefonie po trzech miesiącach używania to się robi w telefonie po roku co najmniej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

A gdzie to napisano, że dokładnie po roku?

Wysłane przy użyciu Tapatalka Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Positive napisał:

A gdzie to napisano, że dokładnie po roku?

Wysłane przy użyciu Tapatalka Pro

Nie będę polemizował po jakim czasie wiem jak używałem telefony innych producentów z ich nakładkami co najmniej rok mi wytrzymywały systemowo aż nazbierały śmieci i błędów których programy czyszczące nie usunęły i nie naprawiły więc od pixela oczekuje co najmniej takiego samego okresu i śmie twierdzić że proste błędy występujące u większości powinny być już dawno poprawione morał z tego taki dla mnie że A10 został napisany na szybko na kolanie bo pewnie programista wywalił by nam tu cała listę błędów które występują .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc też nie jestem zadowolony z tego jak A10 działa ? No nic musimy czekać na aktualizację bo na Fuchsie w najbliższym czasie nie ma co liczyć ? 

EDIT: Pojawiła się u mnie aktualizacja - poprawki błędów, stabilności i wydajności. Dam znać za kilka dni czy się poprawiło.

Edytowane przez Charnooh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.10.2019 o 21:47, mumio napisał:

Ja też mu wierzę. Mój Pixel działa nieźle ale.... Własnie, są momenty kiedy zwyczajnie drobią grafiki albo przycinają. Żeby to zaobserwować wystarczy wejść w aplikacje Sklep Play, rozwinąć boczny pasek dotknąć Moje gry i aplikacje, na bank przytnie . Nie wierzę że komuś działa to płynnie. Czasem za pierwszym razem nie tnie ale potem na pewno.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

OK, no to faktycznie trochę denerwujące. Ale... mnie nie przycina. Ani razu mi Pixel nie przyciął, w żadnej aplikacji. Może dlatego że mam go dopiero od niecałych 4 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi