Skocz do zawartości
parzyte

Beta testy Androida 10 i EMUI 10 dla Huawei P30

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie jest napisane ze wszystkie zgłoszenia do beta testów zostaną zatwierdzone do programu, widocznie coś im w twoim zgłoszeniu nie pasowało i dlatego nie dostałeś aktualizacji

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Też tak myślę nie wiadomo tak naprawdę jakie kryterium było brane pod uwagę.Ja nie mogłem na początku się zgłosić pseudo brand T-Mobile po zmianie apki beta zgłoszenie zostało zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Tak ale jeśli jest jeszcze wolnych prawie 240 miejsc to chyba raczej ogólnie położyli laske na te testy i raczej to jest tylko wizerunkowo robione. Jaki jest sens zwiększać ilość do 500 miejsc po czym 260 tylko przyjąć. U mnie w firmie jak rozpoczynamy testy to na poziomie projektu mamy ustalone ile i jaka grupa osób ma być pozyskana do nich. Im większa grupa darmowych testerów to tylko się powinni cieszyć bo dobrym testerom się płaci. Rozumiem że ktoś może im się nie podobać i wtedy albo odrzucają wniosek albo wykluczają z testów ale nie rozumiem prawie 240 wolnych miejsc gdzie za 2-3 tygodnie niby koniec default_smile.png.

Nie wiem czy w P30 Pro doszli do 500 ale albo mają już w nosie Europe albo mocy przerobowych na obsługę tych testów i wyników - wygląda jakby ktoś z doskoku raz w tygodniu zaglądał :).

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    games5

Android 10 beta po aktualizacji działa świetnie, dzisiaj dostałem nowy sklep play z ciemnym motywem, rewelacja. Oczywiście sklep mam certyfikowany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales
    Android 10 beta po aktualizacji działa świetnie, dzisiaj dostałem nowy sklep play z ciemnym motywem, rewelacja. Oczywiście sklep mam certyfikowany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Mam nadzieję że każdemu kto szerzy bullshit jakoby fony już wydane magicznie nagle miały być pozbawione usług Google Google rzeczywiście ich pozbawi ?

• Lubię to! 1
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, bbodex napisał:

Mam nadzieję że każdemu kto szerzy bullshit jakoby fony już wydane magicznie nagle miały być pozbawione usług Google Google rzeczywiście ich pozbawi ?

Otóż to prawo nie działa wstecz. P30, P30 Pro i P30 Lite i dalej wcześniejsze Huaweie będą mieć wsparcie googla. Chyba pora by tu posprzątać i nie wprowadzać użytkowników w błąd. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NVS
    Otóż to prawo nie działa wstecz. P30, P30 Pro i P30 Lite i dalej wcześniejsze Huaweie będą mieć wsparcie googla. Chyba pora by tu posprzątać i nie wprowadzać użytkowników w błąd. 
    Niestety cześć użytkownik wierzy we wszystko co pojawia się w internecie. I jeszcze bezmyślnie to rozpowszechnia brednie psełdo redaktorów od wszystkiego którzy raz piszą o lodówka, raz o komputerach a za chwilę o smartfonach.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales

Mowa była o nowościach,gdyby to był już listopad moglibyśmy zapomnieć o EMUI 10
    Od listopada będziemy dostawać tylko łatki bezpieczeństwa nic więcej.
    Oczywiste jest, że obecne słuchawki nie stracą dostępu do Google.
    To tyle w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefony certyfikowane przed banem USA, w tym P30 będą dostawać wszystkie aktualizacje i duże i małe na równi z innymi firmami. Oznacza to, że powinniśmy dostać też Android 11 w przyszłym roku.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales

Pomarzyć zawsze można

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi