Skocz do zawartości
rbol22

Po aktualizacji nie działa dźwięk sygnalizujący naładowanie baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

rbol22
    Napisano (edytowane)

Jak ustawić aby dzwięk sygnalizował naładowanie telefonu? Działało, ale po ostatniej aktualizacji z wczoraj nie działa galaxy s10e. Z aplikacji zewnętrznych nie korzystam. Dla mnie brak diody to przede wszystkim brak sygnalizacji o naladowaniu baterii a sygnalizacja dzwiękiem mi wystarczy. Czy u was też nie działa? Post był na temat.de906d5db8c4087a94d994b1c5a24c3f.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Adamo1990
    Doprecyzowana trochę treść tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27
    3 godziny temu, rbol22 napisał:

Dlaczego mój post z wczoraj został wywalony? W komentarzu numer 9 jest napisane jak ustawić aby dzwięk sygnalizował naładowanie telefonu. Działało, ale po ostatniej aktualizacji z wczoraj nie działa galaxy s10e. Z aplikacji zewnętrznych nie korzystam. Dla mnie brak diody to przede wszystkim brak sygnalizacji o naladowaniu baterii a sygnalizacja dzwiękiem mi wystarczy. Czy u was też nie działa? Post był na temat.de906d5db8c4087a94d994b1c5a24c3f.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Nawet nie wiedziałem, że takie coś jest do ustawienia ;)
    Włączyłem i sprawdzę przy najbliższym ładowaniu. U mnie mam powiadomienie o naładowaniu telefonu wibracjami w zegarku więc nie zwracałem na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27
    22 godziny temu, rbol22 napisał:

Działało, ale po ostatniej aktualizacji z wczoraj nie działa galaxy s10e. Z aplikacji zewnętrznych nie korzystam. Dla mnie brak diody to przede wszystkim brak sygnalizacji o naladowaniu baterii a sygnalizacja

Działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rbol22 U mnie również nie działa po tej ostatniej aktualizacji. Mam nadzieję, że w następnej aktualizacji z poprawkami bezpieczeństwa z września to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micho78

A przy ładowaniu indukcyjnym też powinien być dzwięk informujący o naładowaniu? Telefon mam 5 miesięcy i jeszcze ani razu nie ładowałem kablem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi