Skocz do zawartości
ochkarol

Brak miejsca w pamięci wewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

ochkarol

Mam kłopot. 

W pamięci wewnętrznej zostało tylko 1,2 GB miejsca. Skopiowałem pod PC wszystko z niej do folderu i wyszło mi, że we wszystkich folderach jest niecałe 9GB. O co kaman? Co z tym zrobić? 

Dodam, że nie mogę włożyć karty pamięci, bo korzystam z dwóch kart SIM. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS
    Napisano (edytowane)

A jak wejdziesz w Pielęgnacje urządzenia - domyślna pamięć .....to co ci wyświetla ? Bo tam jest wyszczególnione ile co zajmuje. Np Filmy, dokumenty, aplikacje itd.

Może jakaś aplikacja zapycha pamięć.

U mnie wychodzi  że z 64GB około 14GB jest zajęte przez aplikacje systemowe........dużo :(

Edytowane przez M@reS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

To wszystko, o czym piszesz zajmuje te kilka GB (aplikacje np. 2 GB). Wszedłem w Analizę pamięci i tam jest pozycja "inne" 60,33 GB. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Czyli system albo operator napchał Ci do pamięci ile wejdzie :(. Coś się zacięło i nie zwalnia pamięci wewnętrznej.

Jak byś miał roota to można to sprawdzić i wyczyścić ale bez to jedynie reinstalacja :( A to kłopotliwe bo już masz ustawiony system pod siebie a teraz od nowa. 

Aplikacje do czyszczenia ze sklepu play też mogą pomóc i mogą zaszkodzić. Udostępnij zawartość fona np samsungowi lub google i wgraj soft od nowa. Zależy komu ufasz ;)....po wgraniu i zalogowaniu przywróci Ci 99% tego co miałeś na telefonie przed reinstalką.

Na Twoim miejscu wgrał bym czyste XEO, bez tych dodatków operatora. Ale to Twoja decyzja.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Operator raczej nie, bo miałabym tak od początku a zauważyłem wczoraj. Podejrzewam, że coś się w systemie pochrzaniło. 

Pewnie przywrócę ustawienia fabryczne, ale na razie nie mam czasu konfigurować ten cały bajzel od nowa. 

Dzięki za próbę pomocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi