Skocz do zawartości
osa11

[ANKIETA] Czy potrafisz jeszcze żyć bez smatfona?

Czy potrafisz jeszcze żyć bez smatfona?  

7 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
    1. 1. Czy potrafisz jeszcze żyć bez smatfona?

• Tak
        2
      • Nie
        3
      • Nie wiem
        2

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
    • Ankieta została zamknięta 30.09.2019 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

osa11

Jest prawie 2020 rok i mamy coraz więcej osób, które mają smartfona i myślą, że nie są w stanie żyć bez niego.

Tym razem nadszedł czas, żeby przepytać społeczność forum, czy myślą, że są w stanie żyć bez smartfona czy odwrotnie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Po jakimś czasie raczej bym się przyzwyczaił do braku smartfona, ale gdybym miał go zamienić na jakaś starą Nokię, to by mnie chyba szl## trafił.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Wydaje mi się że tak, ja jeszcze z tych co społecznościowej nie używają (bez FB, insta, etc). Poza tym, wszyscy by mogli jak by przymusilo.

Dobrowolnie - raczej nie. To już uzależnienie.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Ja też raczej nie. Praktycznie 95% rzeczy robię na telefonie. Laptopa praktycznie 1-2 razy w miesiącu włączam :) Więc przyzwyczajony do tego ciężko by było się odnaleźć. 

A mordoksiążki i inne bzdury mnie nie interesują. Jak dla mnie mogłoby to nie istnieć. Zresztą niektórym z tym przydałby się porządny detoks...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    Napisano (edytowane)

Czy ja wiem? Trudno mi coś w tym temacie stwierdzić. W zasadzie, oprócz typowego dzwonienia i SMS-ów, to głównie Messengera i TT na smartfonie używam. Czasami, jak coś tam pilnie potrzebuję w necie sprawdzić, to odpalę przeglądarkę, i tyle. Nie mam ani FB, ani snapa czy Instagrama na telefonie. Myślę, że jakbym nie miał czasu na to co robię na telefonie, to bym dał radę.

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

Oczywiście że tak, mogę żyć bez smartfona. 
    Wyjazd na dwa tygodnie w góry i nokia 6310i ze mną, do tego ładowarka solarna i spoko. 
    Alerty RCB, w razie co, sms-em idą to wystarcza, nie muszę przeglądać fejsa (nie mam)  ani innych bzdur.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

@forumen są ludzie, co dali by radę, serio. Ci młodsi to może już nie, ale starsi, chowani w innych czasach, to myślę, że tak.

Huawei P10 | Tapatalk

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

W moim przypadku to smartfon jest narzędziem pracy, Yanosik, google maps, sprawy firmowe, oczywiscie że da sie bez niego żyć, ale jednak po to jest nowsza technika aby z niej korzystać.?

Oczywiście smartfon nie jest moją podstawą życia i bez niego też dam sobie radę, ale jest pomocny.

W moim zawodzie nie muszę już uzywać kilku rzeczy, tylko wystarcza mi właśnie smartfon.

Napewno dzisiejsza młodzież bez smartfona nie widzi sensu życia, bo to jak narkotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x