Skocz do zawartości
talirr01

Po sparowaniu z opaską nie można instalować aplikacji ze sklepu Play

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pytanie do wszystkich którzy używają H10 sparowanego z jakąś opaską/zegarkiem (zwłaszcza prośba do Garminowcow ale może też być inne wearable) : czy przy aktywnym sparowaniu nie macie problemów z instalacją apek z GPlay? U mnie raz na jakiś czas przy włączonym Bluetooth uruchamia się proces Google (opcje Programisty -> uruchomione usługi) i instalacja nie jest możliwa. Pobieranie zatrzymuje się na 99 lub 100% i instalacja wisi. Dopiero wyłączenie Bluetooth i UBICIE usługi Google rozwiązuje problem ale na chwilę. Dodatkowo w trakcie gdy ta nieszczęsna usługa chodzi nie działa harmonogram oszczędzania wzroku i niektóre powiadomienia przychodzą ze sporym opóźnieniem. Sprawdźcie proszę czy u Was problem występuje i czy w ogóle też widzicie ten proces Google.

Edytowane przez Union32
    Doprecyzowałem nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@talirr01

Opaska działa u mnie od wielu miesięcy:

Z powiadomieniami faktycznie zdarzają się czasami opóźnienia. Ale nie zawsze i nie są one długie. 2-3 minuty. Na przykład gdy dostaje info na desktopie o nowym poście w subskrybowanym wątku, niedługo potem otrzymuję również powiadomienie na Tapatalku. Ale zdarza się i tak, że w obu miejscach pojawia się od razu. Ogólnie rzecz biorąc nic mnie nie omija. Przynajmniej nie to, co chcę.

Z harmonogramem ochrony wzroku nie mam problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ivn

Co do problemów z Garminami, to występują głównie w starszych urządzeniach, które nie dostają aktualizacji. Dwa tygodnie temu zmieniłem Forerunnera 735XT na 940 i większość problemów odeszła jak ręką odjął, nawet dostał aktualizację poprawiająca stabilność połączenia z urządzeniami Huawei. Na 735 wszystko działało w kratkę, czasami były problemy z synchronizacja, powiadomienia działały jak chciały, czasem dochodziły od razu, czasem trzeba było restartować telefon.
    Ogólnie chińskie urządzenia działają z wearables słabo ze względu na agresywne zarządzanie procesami Androida...

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi