Skocz do zawartości
Gwozdek

Czy wciąż warto kupić Mate 10 Pro?

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Co sądzicie na ten temat? Telefon debiutował w końcówce 2017 roku, ale czy wciąż warto brać go pod uwagę na przełomie 2019/2020 roku? Ex flagowiec, pewnie można go dostać za przyjemne pieniądze, ale czy będzie to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibdor

Ja uważam że tak chociaż miałem chrapke na 20 pro ale jak dla mnie to podobne maszyny a 10ka jest super.

BLA L09 (C55)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to dobry wybór. Telefon co prawda nie ma najnowszych ficzerów, jak czytnik palca w ekranie, notch, czy wysuwany aparat, ale jest szybki, płynny, bateria trzyma dobrze. Jeśli tylko nie zaczną go postarzać aktualizacjami, to jeszcze długo nie zmienię na inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli miałbym teraz kupować, kupiłbym Xiaomi Mi 9. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, patryk700i napisał:

Jesli miałbym teraz kupować, kupiłbym Xiaomi Mi 9. Pozdrawiam

Nie ma to jak odpisać na temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, Dante22 napisał:

Jak dla mnie to dobry wybór. Telefon co prawda nie ma najnowszych ficzerów, jak czytnik palca w ekranie, notch, czy wysuwany aparat, ale jest szybki, płynny, bateria trzyma dobrze. Jeśli tylko nie zaczną go postarzać aktualizacjami, to jeszcze długo nie zmienię na inny.

Przecież telefon jest od pół roku postarzały aktualizacjami. W trybie normalnym wydajność jest obniżona o 40% i nie widzę różnicy na baterii tym zabiegiem a wysoką wydajnością. W trybie normalnym nie wszystkie aplikacje działają płynnie np FB, Google mapy, Google play,  aplikacja Google. Jak włączę wysoką wydajność głupie powiadomienie wisi cały czas.

dodana zawartość

8 minut temu, Dante22 napisał:

Nie ma to jak odpisać na temat ?

Odpisałem na temat. Ze nie warto kupować, jak w tej samej cenie można mieć telefon o klasę wyżej.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZTE

default_smile.png Wcześniej miałem Redmi Note 5. Huawei ma na pewno o wiele lepszy aparat, ekran lecz bateria w Xiaomi trzymała dłużej. Szkoda, że ten telefon nie ma takiego wsparcia Xda jak Xiaomi. Wtedy byłoby idealnie m. in. Oprogramowania, kernele, mody, root itd. Pomyślę nad zmianą jak będzie Redmi Note 8.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgodzę się, że telefon jest spowalniany aktualizacjami choć sam na początku snułem takie teorie spiskowe. Dostałem zupełnie nowy telefon z gwarancji, z androidem 8.0 chyba, używałem go kilka tygodni po czym po kolei zacząłem telefon aktualizować. Z każdą jedną aktualizacją kilka rzeczy na +, fajny tryb nocny w nowszym sofcie.. Bateria trzyma jak trzymała, nie zauważyłem spowolnienia działania telefonu ani niczego podobnego ;) myślę, że jeszcze warto go kupić. Wyjdą nowsze modele to i seria 20 czy 30 spadnie z ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elo320

a w bezpośredniej konfrontacji z lg v30 na co byście się zdecydowali? bo stoję przed takim wyborem po analizie rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytasz posiadaczy w dziale Mate 10 Pro, czy warto go kupić. Nie jest warto, pieprza farmazony o płynności urządzenia, wytrzymałości baterii, staraniach producenta o aktualne oprogramowanie. Prawda jest taka, że telefon jest systematycznie dobijany aktualizacjami, 8mka nie była plynna, po aktualizacji do 9 było podobnie. Dopiero któraś z kolei aktualizacja 9tki totalnie położyła krzyż na nim obniżając taktowanie procesora na korzyść tej waszej wspaniałej baterii. Telefon sam w sobie biorąc na główny parametr cene, zły nie jest. Aczkolwiek w tych pieniądzach są znacznie lepsze urządzenia z większym wsparciem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi