Skocz do zawartości
notoco

Motorola One Zoom - pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

notoco
    Napisano (edytowane)

Witajcie

Od wczoraj jestem, mam nadzieję szczęśliwym, posiadaczem One Zoom, to nie jest pierwsza moja motka, piszcie, pytajcie, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na pytania. Jeśli ktoś już ma niech się dzieli spostrzeżeniami.

Edytowane przez melis
    Korzystając z okazji doprecyzowałem tytuł, aby był wątkiem zbiorczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daammk

Jak wrażenia z aparatów? W porównaniu do innych telefonów. Jak się spisuje zoom? Ekran amoled dobrej jakości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Pytanie odnośnie zoomu, czy daje radę? Mógłbyś wstawić fotki porównawcze z niej- foto normalne i foto z zoomem?

Jak sprawują się głośniki/głośnik zewnętrzny, jak ogólnie z głośnością telefonu podczas rozmów oraz korzystania z yutuba czy innych rzeczy?....

Edytowane przez Wodz Tabletek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości z jakiej Moto się przesiadłeś? jestem wielkim fanem marki, jak zwykle najbardziej interesuje mnie jak zasięg i jakość rozmów ws. szczególnie starsze motki np.Force, Moto X

W tym momencie korzystam z pixela 3, ale Moto jest zawsze moim tel.zastepczym.

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daammk
    Napisano (edytowane)

Znalazłem porównanie zdjęć i filmów One Zoom a g7 na YT. Wydaje mi się że zdjęcia bez szału, a video z lepszą stabilizacja one zoom , kolory i szczegółowość. 

Edytowane przez Daammk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco
    Napisano (edytowane)

IMG_20190914_145510157_HDR.jpg

dodana zawartość

Tak na szybciutko zrobione, 

dodana zawartość

https://photos.app.goo.gl/91vVkGEEEJdLHYXv8

dodana zawartość

Nie wiem czy mi się udało dobrze wstawić te fotki jest tam normalne, zoom, zoom max chyba X8 i szeroki.

Głośnik jest na górnej krawędzi ale gra dość donośnie i zdecydowanie ładniej niż np mi 9t którego ostatnio miałem. Nawet powiedziałbym że jakiś cień "basiku" tam jest. Szkoda że nie stereo. Jakość rozmów bardzo dobra. Bateria chyba też ale na to za wcześnie, wczoraj cały dzień w pracy w trasie, nawigacja, LTE, bluetooth, ekran auto i 3,5 godziny sot a baterii było 50%. Ekran pod kątem (tylko kto patrzy na telefon pod kątem, zawsze się dziwię że wszyscy recenzenci o tym tak chętnie wspominają) wydaje się wpadać w lekką żółć ale na pewno nie tak jak Pixel 2xl w niebieski, dla mnie jest ok. - w nocy ciemny, dziś w słońcu czytelny.

Motki jakie miałem, x style, g5s plus, g6 plus, g7 plus, z Play, z2 play.... Ostatnio Pixel 2xl, mi 9t

dodana zawartość

Nie wiem czy mi się udało dobrze wstawić te fotki jest tam normalne, zoom, zoom max chyba X8 i szeroki.

Głośnik jest na górnej krawędzi ale gra dość donośnie i zdecydowanie ładniej niż np mi 9t którego ostatnio miałem. Nawet powiedziałbym że jakiś cień "basiku" tam jest. Szkoda że nie stereo. Jakość rozmów bardzo dobra. Bateria chyba też ale na to za wcześnie, wczoraj cały dzień w pracy w trasie, nawigacja, LTE, bluetooth, ekran auto i 3,5 godziny sot a baterii było 50%. Ekran pod kątem (tylko kto patrzy na telefon pod kątem, zawsze się dziwię że wszyscy recenzenci o tym tak chętnie wspominają) wydaje się wpadać w lekką żółć ale na pewno nie tak jak Pixel 2xl w niebieski, dla mnie jest ok. - w nocy ciemny, dziś w słońcu czytelny.

Motki jakie miałem, x style, g5s plus, g6 plus, g7 plus, z Play, z2 play.... Ostatnio Pixel 2xl, mi 9t

Screenshot_20190915-112614.png

Edytowane przez notoco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco

Statystyki baterii 

Screenshot_20190919-213949.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak porównasz aparat oraz ogólne wrażenia z użytkowania Motki w stosunku do mi 9t i co byś wybrał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco
    Napisano (edytowane)

Myślę za aparaty są porównywalne poza zoomem w Moto. Nakładka, właściwie jej brak bardziej mi leży w Moto tak jak i wygląd w porównaniu do "odpustowego" mi 9t. Różnica w szybkości żadna. W Moto mogę włożyć kartę microSD. Dźwięk z głośnika zewn. - Moto, słuchawki - praktycznie remis. Ekrany remis. Wolę czysty niż miui.

https://photos.app.goo.gl/AhXpccjaSdSLKNDm6

Edytowane przez notoco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi