Skocz do zawartości
notoco

Motorola One Zoom - pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wczoraj odebrałem moją w Euro Rtv, wahałem się pomiędzy One Zoom a Mi9t.

Po obejrzeniu recenzji na youtube, gdzie pan Mirek testuje cztery telefony, przekonałem się jednak, że mój pierwotny wybór czyli Motka będzie lepszy od Xiaomi, gdyż ten wypadł tragicznie przy nagrywaniu wideo- dźwięk ledwo co słychać.

Generalnie zdjęcia robi moim zdaniem bdb, w porównaniu do Lenovo P2 to przepaść ?.  Dźwięk na słuchawkach całkiem przyjemny jest, jest w nim nawet bas. Dźwięk z głośniczka, również ok, ale P2 jest głośniejszy od Zooma. O baterii nic nie powiem na chwilę obecną, gdyż akurat się ładuje pierwszy raz. To na razie było by tyle.

Edytowane przez Wodz Tabletek
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    notoco

Bateria nie dorówna P2 ale i tak jest nieźle albo nawet bardzo dobrze, miłego używania i opisuj wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy któryś z użytkowników telefonu wie jak wyłączyć nieszczęsne usługi Google?

Poczytałem chwilę i niby starsza wersja jak moja mogła żreć prąd, u mnie jest 19.2.75, i moim zdaniem również coś jest również nie tak. telefon w sumie leży nieużywany przez dwa dni a usługi google szaleją ? ... Wyłączyć próbowałem, nie ma opcji.

71026170_1111267775742817_1495872804946444288_n.png

71737108_1129469657243151_1779008911798435840_n.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

Miałem to samo w one vision. Tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych pomaga. Uwierz mi trzeba przecierpieć ale to jedyne wyjście.

Na pocieszenie: ja miałem 1 min - 34%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki za sugestie. zrobiłem reset, zainstalowana wersja usług to 19.3.49. Wszystko  z google o czym wiem to powyłączałem, aktualizacje automatyczne itp też. Od rana 26 minut wykorzystania i 1% baterii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie. Po dłuższym czasie użytkowania doszedłem do ładu z usługami Google,  w opcjach programisty powyłączałem co trzeba i od 3 dni jest święty spokój :) .

Także bateria powinna wytrzymać te 2-4 dni spokojnie przy niezbyt intensywnym używaniu. 

Co do zdjęć , to IMHO są ok. co prawda szeroki kąt to generalnie jakieś nieporozumienie z leksza, ale w trybie normalnym, portretowym, zoomx3 fotki są eleganckie. Zoomx10 to już loteria.

Wstawione fotki zmniejszone na 1920x1080. Jeżeli ktoś chce zobaczyć w wersji nieprzerabianej proszę o info, wrzucę gdzieś paczkę.

http://zmniejszacz.pl/galeria/5d99e06df2a0e/bez-nazwy--> jeszcze wie fotki.

normalny.jpg

x3.jpg

x10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi