Skocz do zawartości
mlyn

Podwójny restart po aktualizacji zabezpieczeń wrzesień 2019

Rekomendowane odpowiedzi

mlyn
    Napisano (edytowane)

Po aktualizacji poprawek z września 2019 przy włączeniu telefon ten włączą się 2 razy. Wygląda to tak:

Włączam telefon, jest logo Samsunga, wpisuje hasło odblokowania, pojawia się animacja otwartej kłódki i linie dookoła tworzące koło. Po  po ok 2-3 sek animacja się zawiesza (dioda nadal zmienia kolory jak przy uruchamianiu). Po ok minucie ekran się wygasza, zapala.. animacja już się odwiesza i wtedy następuje samoczynny restart. 2 uruchomienie kończy się sukcesem

Aktualizacja G960FXXU6CSGD

Wszystko stock

Nie mam siły robić wipe :)

Edytowane przez mlyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaro_1

mam coś podobnego, tylko u mnie animacja z kłódką raz się wiesza a raz nie i problem występuje także przy opcji uruchom ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Przed każdą aktualizacją trzeba wyłączyć szyfrowanie, zrobić aktualizację i znów ustawić szyfrowanie.

Kiedyś to nie było potrzebne ale teraz po każdej aktualizacji szyfrowanie się blokuje tak jak po restarcie do ustawień fabrycznych.

Ja osobiście zawsze przed aktualizacją wyłączam szyfrowanie i to od dawna. I działa OK, nie mam problemów. Szkoda danych bo zawsze coś może pójść nie tak. Bo te dane nie są do odzyskania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mlyn
    Napisano (edytowane)

To w zasadzie pozostaje wgranie ręczne odinem jeszcze raz tego samego oprogramowania?

EDIT:

Wgrałem jeszcze raz ostatni rom Odinem z opcją home_csc. Zrobiłem jakieś 7 restartów i wyłączeń/włączeń. Nic sie nie wiesza.

Wychodzi na to że jest ok

Edytowane przez mlyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi