Skocz do zawartości
Bialy12

Ładowarka szumi i czasem przestaje działać

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy ja już tracę logikę czy ładowarki PD są aż tak pokręcone? Używam Green Cella 60W USB C i raz na jakiś czas tak po prostu przestaje działać. Wszystkie możliwe opcje sprawdziłem i jestem pewny że to zasilacz. Sęk w tym że już sporo razy reklamowałem ten zasilacz i nie wierzę że one są aż tak wadliwe, zwłaszcza że oryginalny zasilacz Pixela też kiedyś na kilka dni przestał ładować.

Dziś znowu mi się to trafiło i dostaję //ciach// że nie mogę naładować telefonu. Wygooglowałem że apple na stronie umieścił jakiś mały poradnik i wspomniał, że jeżeli zasilacz jest podpięty do gniazdka w tym samym obwodzie np. lodówką czy czymś co pobiera duży prąd może prowadzić do zakłóceń obwodu i zasilacz z automatu się wyłącza dla bezpieczeństwa.

Czy to w ogóle możliwe? Jeśli tak, to jak go zresetować? Sprawdziłem wszystkie gniazdka w chacie, chyba że do sąsiada pójdę.

link related:
    https://support.apple.com/pl-pl/HT204652

**czy wy też trzymacie ładowarki ciągle w gniazdku? generalnie podłączam zawsze ładowarkę gdzieś za łóżkiem i czy biurkiem i po prostu o niej zapominam, interesuję mnie tylko końcówka kabla która jest na wierzchu. Czy to może zepsuć zasilacz?

dodana zawartość

włożyłem zasilacz do zamrażarki na noc i działa xD ?

Edytowane przez Smykoo
    Proszę tytułować poprawnie wątki oraz zawracać uwagę na język

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi