Skocz do zawartości
lolek102

Problem z oryginalna ładowarką - ładowanie przerywane

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzień Dobry

Otóż telefon używany był może z dwa miesiące, po tym czasie został wrzucony do szafki i leżał tam sobie może z 4 miesiące. Dzisiaj go wyciągnąłem i wiedziałem że bateria na pewno padła, jednak po podłączeniu do ładowania nic się nie wyświetlało. Po około godzinie załapał i udało mi się go włączyć(miał 16%), jednak przy ładowaniu oryginalną ładowarką(ori kostka, kabel już nie oryginalny), co chwile przerywa się ładowanie i procenty nie rosną a spadają. Po zmianie ładowarki na jakąś inna zaczął ładować się normalnie ( nie mam jak sprawdzić czy to faktycznie wina kostki)

I tu moje pytanie czy mogło się coś uszkodzić przez ten czas w telefonie, czy jakimś magicznym sposobem popsuło się coś w oryginalnej kostce (nie używanej od tamtego czasu)?

Edytowane przez Arkadiush
    doprecyzowałem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiu18

Skoro ładuje na innej ładowarce, widocznie może. Spróbuj jeszcze na innym kablu, ale jeśli dalej nie będzie ładować, znaczy padła ładowarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M@reS

Kabel na 99,9%...............podepnij do ładowarki kabel do szybkich ładowarek a na pewno zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi