Skocz do zawartości
Tofik1993

Zmiana notesa na coś nowszego

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik1993

Witam zapewne wielu z was zmieniło już swoje notesy, niektórzy zapewne jak ja myśla o zmianie na coś nowszego.

Ktoś jest po i ma jakieś sugestie?

Chciałbym coś co ma porównywalny aparat z n8 dużo pamięci wewnętrznej i ogromną baterię tak żeby sot był w okolicach 6-7h (moim notesem robię max 3.5h)

N10+ raczej odpada, raz cena, dwa softwerowo podobnie do n8 czyli już nudno i nie przekonuje mnie jego bateria która będzie padaką po 12msc A telefon musi mi służyć 2-3 lata[emoji6]

Może warto poczekać na nowości do 2020?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

Ja zmieniam tylko rom chyba na Oreo i dopóki nie zostanie zniszczony to plan jest żeby wytrzymać jeszcze rok.

Jeżeli zajdzie konieczność to albo N10+ albo mate30 pro. Na siłę rozważam jeszcze iphona, ale raczej z tej pierwszej dwójki wybiorę i raczej N10+... Najchętniej to wytrzymałbym do N11 task żeby zobaczyć co to będzie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Już plotkuja w internetach że seria s i n ma być jednością a fold ma być nad nimi. Huawei stracił androida i wypadnie z rynku więc samsung wywinduje ceny do góry w 2020r. Już te ceny przedremierowe są chore. Strasznie kusi mieć asus rog phone Ale jego gabaryty są troche przesadzone no i nie wiadomo jak z serwisem oraz wsparciem. Nie mam nic do n8 lecz bateria wystarcza ledwie do południa i meczy mnie ciągle doładowywanie... ostatnie dwa lata są mega zastane zero innowacji, wydajności i jakość zdjęć na porównywalnym poziomie a baterię 4000 mah to nadal za mało w telefonach powyżej 6"[emoji53] nawet jeżeli to poprawia w 2020 to i tak trzeba będzie czekać aż ceny na rynku wtórnym będą akceptowalne. Wydajesz 5k na smartphone a po pół roku na rynku wtórnym jest wart 50% wartości startowej gdyż za rogiem czai się kolejny "flagowiec"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jesteś skłonny wydać 4000 zł i nie przeszkadza Ci 240-gramowy smartfon o ekranie 6,6 cala, to ROG Phone II będzie idealny. Bateria 6000 mAh, wyświetlacz AMOLED FullHD 120 Hz bez notcha i najwyższa możliwa wydajność. Jedyny minus to jakość zdjęć, która jest zwyczajnie przeciętna w tej półce cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    doc26

Parametrami Rog 2 to petarda... Ale jeśli zdjęcia są przeciętne, to lipa. A jeszcze waga.. cholera..
    Ja chyba jednak ku N10+ będę patrzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

Nie zgadzam się że będzie ok, bo ja bym te aspekty zniósł, ale aparat i soft jest dla mnie równie ważny lub ważniejszy i z tego powodu czasem Asus, Xiaomi czy one Plus mi nie podchodzi. W sumie Huawei też słabo, ale notabene nie że względu na androida tylko na brak detali w sofcie jakie jednak ma Samsung np wyskakujące okienka, rysik stąd tylko Samsung lub iPhone. Samsung jest jednak bardziej otwarty dzięki Androidowi. Więc fold lub seria n/s będzie dla jak znalazł.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Łudze się że matryca sony 48mpx będzie robiła zdjęcia na poziomie n8 no i jest ultra szeroki kąt default_smile.png lecz no waga z etui będzie kosmos. Kolejny plus to brak zakrzywionego ekranu, można zastosować zwyczajene szkło za parę pln. Jakiś tam potencjał gamingowy, bardzo dużo używam telefonu w pracy do przeglądania internetu i w moim przypadku chyba lepiej nosić cegłę aniżeli telefon z powerbankiem:) w końcu trzeba czegoś niszowgo spróbować [emoji1787][emoji41]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993

Teraz po głowie chodzi mi one+7 pro [emoji1787]już pomału mam mętlik w głowie [emoji1664]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

A Pixel lub gejfon?

dodana zawartość

Do Chińczyka nam dystans, a sami na daleko do ideału - przecież bateria to klapa, ostatnio jak patrzę na zdjęcia z s9 to są strasznie zniekształcone, N8 robi lepsze raczej.

Chyba że n10 ale na sd... Trzeba tylko na jakiś porządny sklep poczekać i wtedy jak najbardziej.

https://bludiode.com/en/phones-and-smartphones/samsung-galaxy-note-10-plus-n9750-dual-sim-12512gb-black-8864/

dodana zawartość

Masz jest.

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-10-dual-12-256gb-snapdragon-8432877108

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofik1993
    A Pixel lub gejfon?

dodana zawartość

Do Chińczyka nam dystans, a sami na daleko do ideału - przecież bateria to klapa, ostatnio jak patrzę na zdjęcia z s9 to są strasznie zniekształcone, N8 robi lepsze raczej.

Chyba że n10 ale na sd... Trzeba tylko na jakiś porządny sklep poczekać i wtedy jak najbardziej.

https://bludiode.com/en/phones-and-smartphones/samsung-galaxy-note-10-plus-n9750-dual-sim-12512gb-black-8864/

dodana zawartość

Masz jest.

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-note-10-dual-12-256gb-snapdragon-8432877108

Mam uraz do samsunga po n8 i ta dziura w n10+ jest nie akceptowalna, już wolę notch, bądź wysuwsny aparat, exynos kolejny minus i nie przekonuje mnie bateria w notesie jak czytam wątki niektórych ludzi to już wiem że u mnie n10+ bylby zapewne klapą i skończyło by się na 3.5h sot. Kolejna kwestia cena samsung pozjadal zmysły i żadnych ich model nie jest wart swojej ceny. Zauważyłem również ze notes ma sporo plusow ale jeszcze więcej minusów. Kiepski czytnik lini papilarnych, j.w. bateria, brak diody, brak minijack, brak ekranu 90-120hz oraz użytkownicy narzekają na aparat i występujące w nim dziwne smugi pod światło. A tak zachwalany rysik jest dla mnie zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi