Skocz do zawartości
Norand

Szybkie ładowanie - 15 - 20 minut tylko 1%, ponowne podłączenie ładowarki w gniazdku sieciowym wyklucza problem

Rekomendowane odpowiedzi

Norand
    Napisano (edytowane)

Czy ktoś w Was miał następujący przypadek: poziom naładowania baterii ok 19-20%, włączam pod ładowarkę (oryginalną), uruchamia się szybkie ładowanie, następnie sprawdzam ładowanie po ok 10 - 15 minutach i jest najwyżej jeden procent więcej, wyciągam ładowarkę z gniazdka sieciowego, włączam ponownie (nie ruszam kabla w gnieździe telefonu) i ładowanie rozpoczyna się normalne,  prawidłowe z widocznym i szybkim przyrostem poziomu naładowania. Jest to powtarzalne na tyle, że już co ładowanie odruchowo robię myk z ładowarką. Ładowanie w samochodzie działa bez problemu. Co może być przyczyną takiego zachowania?

Edytowane przez balwanekbuli
    Doprecyzowano temat - proszę lepiej opisywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Przeczysc port USB i wtyczke. Doszlo do iskrzenia na stykach na poczatku i telefon ograniczyl ladowanie.
    Inaczej moglo by stopic gniazdo usb.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

A na innej ładowarce sieciowej też tak masz? Bo jak w samochodzie ładujesz przewodowo i jest ok to chyba z ładowarką masz jakiś problem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Miewałem tak ze dwa razy na przestrzeni 2 lat. Gdy się zorientowałem, że telefon w kwadrans naładował 1% to podłączałem drugi raz i już szło normalnie. Podejrzewam właśnie, że coś w gniazdku mu przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Norand
    2 godziny temu, mercleb napisał:

A na innej ładowarce sieciowej też tak masz? Bo jak w samochodzie ładujesz przewodowo i jest ok to chyba z ładowarką masz jakiś problem? 

Tak, na innej ładowarce też tak jest. Przeczyszczę USB w telefonie, chociaż zastanawia mnie, że ładowanie rozpoczyna się po wyjęciu i włożeniu ładowarki do gniazdka w ścianie bez ruszania kabla w gnieździe telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

to może wspólnym dla obu ładowarek jest ten sam jeden kabel :) a w samochodzie masz inny i lepiej siedzi w gnieździe telefonu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Norand
    6 minut temu, mercleb napisał:

to może wspólnym dla obu ładowarek jest ten sam jeden kabel :) a w samochodzie masz inny i lepiej siedzi w gnieździe telefonu? 

Każda ładowarka miała swój kabel, w samochodzie również inny kabel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi