Skocz do zawartości
Callia

Słuchawki bezprzewodowe, średnia półka - co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Callia
    Napisano (edytowane)

Hej. Możecie powiedzieć jakich używacie lub jakie polecacie?  Zastanawiam się nad bezprzewodowymi. Nie muszą być te z najwyższych pólek ??

Edytowane przez balwanekbuli
    Poprawa tematu, błędów stylistycznych, gramatycznych i ortograficznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remak
    Hej. Możecie powiedzieć jakich używacie czy jakie polecanie?  Zastanawiam się nad jakimiś bez kabla... Nie muszą być te z najwyższych pułek [emoji16][emoji39]
    Oczy bolą. Ze średniej PÓŁKI BT Jabra 65T

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Callia

Dlaczego oczy bolą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remak
    Dlaczego oczy bolą?
    Zajrzyj do słownika ortograficznego

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Polecasz średnie słuchawki za 500 złotych? Nieźle. Dla mnie średnia pólka to max 200 złotych, ale co ja tam wiem ?. Nie sądzę, żeby do słuchania muzyki w kiepściutkim mp3 były potrzebne droższe. Poza tym @Callia brak informacji jakie mają to być słuchawki. Nauszne czy dokanałowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    26 minut temu, zulu88 napisał:

Polecasz średnie słuchawki za 500 złotych? Nieźle. Dla mnie średnia pólka to max 200 złotych, ale co ja tam wiem

Wychodzi na to, że niewiele:)

A tak poważnie, to do 200zł niższą średnią półką mogą być co najwyżej słuchawki przewodowe, bo te bezprzewodowe to właśnie w granicach ~500zł. Poza tym, skąd wniosek o "kiepściutkim mp3"?

Popieram też propozycję @remak , jeśli chodzi i słuchawki typy true wireless, to Jabra 65T nie ma w tej cenie praktycznie konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam Galaxy buds i jestem z nich zadowolony
    Kupiłem je w dniu premiery. Może parę razy dałem głośność powyżej zalecanej jak leciała fajna nuta a tak słucham poniżej ponieważ są bardzo głośne. Po 5h słuchania muzyki zmniejszam skalę znów o kilka oczek ponieważ uszy mają już dość. Co do jakości muzyki? W robocie parę razy o mały włos nie zrobiłem brązowych spodni jak w muzyce zaczęły sie dziwne dźwięki pojawiać. Pracuje przy maszynach cnc wiec takie dźwięki są nie wskazane przy tego typu robocie:P no i sam fakt że mam na hali bardzo głośno. Czasem nawet służą mi jako stopery do uszu jak zapomnę ze się muzyka skończyła. Dźwięki grają czysto przy dużym basie słychać ładny bas bez pierdzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88
    Napisano (edytowane)
    2 godziny temu, spec-naz1 napisał:

Poza tym, skąd wniosek o "kiepściutkim mp3"?

Wniosek stąd, że większość ludzi słucha muzyki w tym formacie (pewnie jakieś 99,9%), a to jest baaardzo kiepściutki format.

2 godziny temu, spec-naz1 napisał:

A tak poważnie, to do 200zł niższą średnią półką mogą być co najwyżej słuchawki przewodowe, bo te bezprzewodowe to właśnie w granicach ~500zł.

A tak poważnie widzę, że kolega meloman i audiofil. Naprawdę jadąc autobusem i słuchając jakiegoś g... "polskiego rapu"  potrzebujesz "filharmonii"? Jeśli tak, to gratuluję słuchu absolutnego. Jeśli chcesz mieć porządną jakość, to nie będziesz w ogóle rozważał słuchania muzyki z telefonu. Od tego jest sprzęt w domu.

Edytowane przez zulu88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są też osoby które słuchają Spotify tidala premium w którym jakość dźwięku jest zapewne lepsza od mp3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    Napisano (edytowane)
    9 godzin temu, zulu88 napisał:

Wniosek stąd, że większość ludzi słucha muzyki w tym formacie (pewnie jakieś 99,9%), a to jest baaardzo kiepściutki format.

Co do jakości mp3 zgoda, jednak, z tym że 99,9% ludzi dalej słucha mp3 na telefonie to na pewno się nie zgodzę. Tak było z 10-15 lat temu, a przynajmniej do czasów, kiedy pojawił się serwisy streamingowe, typy Spotify, Tidal, Dezzer etc. Większość z nich oferuję lepszą jakość dźwięku a często nawet dużo lepszą. Pewnie, że znajda się tez tacy co dalej słuchają mp3 na telefonie, ale tak samo tacy, co wrzucają formaty bezstratne:)

A tak poważnie widzę, że kolega meloman i audiofil

Raczej nie, audiofilskiego sprzętu nie posiadam, lubię gadżety, znam się na elektronice całkiem nieźle i lubię muzykę:)

Naprawdę jadąc autobusem i słuchając jakiegoś g... "polskiego rapu"  potrzebujesz "filharmonii"? Jeśli tak, to gratuluję słuchu absolutnego

Skądś Ty się urwał? Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Jeśli chcesz mieć porządną jakość, to nie będziesz w ogóle rozważał słuchania muzyki z telefonu. Od tego jest sprzęt w domu.

Pewnie, że porządny sprzęt domowy to całkiem inna liga, to jak porównanie samochodu wyścigowego do seryjnego, ale nie oznacza to, że seryjnym, nie można też się nieźle pobawić.

@impressa88  Budsy są na pewno jakąś alternatywą, ale w porównaniu do Jabry stawiam je trochę niżej. Głównie przez ten fatalny korektor, który nijak można ustawić wedle własnego uznania, grają też przez to trochę gorzej wg. mnie, ale to już subiektywna opinia;)

Edytowane przez spec-naz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi