Skocz do zawartości
verone00

recovery Galaxy Tab 4 (SM-T230) TWRP bez Odina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Wykopałem z szuflady swój stary tablet jakim jest Galaxy Tab 4 ( SM-T230 )

Jako że tablet wart nie wiele a miał uszkodzone gniazdo ładowania a nie warto było w niego inwestować to naprawiłem na szybko ładowanie wlutowujac sie w płyte bezposrenio gniadem wyprowadzonym na kablu . Nie zależalo mi na transmisji danych tylko na tym aby ładować baterie i aby Tablet działał . 

Naszła mnie ochota pobawic sie z Customowymi wersjami Firmware tylko pojawia sie problem. 

Nie jestem w stanie Odinem wgrac żadnego TWRP z racji że gniazda komunikacji tak jakby nie ma  .

Jest jakis sprawdzony sposob aby wgrać TWRP poprzez sam tablet bez potrzeby robienia tego odinem ? 

Roota udało mi się zrobić , ale nie moge sobie poradzić z TWRP . 

Znalazlem wersje TWRP w formatach zip ale przy próbie wgrania poprzez fabryczne recovery mam informację " Signature Verification Failed " 

Z tego co wyczytałem w dawnych wątkach forum pierwsze Recovery musi być wgrane Odinem , każde kolejne już można wgrywać z poziomu urządzenia,  może w między czasie poznał ktoś jakiś sposob lub jest możliwość wgrania pierwszego z urządzenia. 

Aplikacje TWRP Manager , Flashify oraz Rom Manager przerobione,  żadne nie daje rady.

W TWRP Manager - Po wybraniu wersji TWRP oraz kliknieciu " Install " nie dzieje się kompletnie nic 

W Flashify po wybraniu TWRP do instalacji program sie zawiesza 

ROM MANAGER - Podobnie jak TWRP MANAG. Nie dzieje sie kompletnie nic .

Root jest , CFW nie musze miec konkretnie jakieś aby pod niego instalować Recovery bo chciałem poeksperymentować które bardziej przypasuje mi do gustu .

Pozdrawiam serdecznie , dziękuję z góry za każdą próbę pomocy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi