Skocz do zawartości
Sienolek

Jakie słuchawki dokanałowe do 400 zl warto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, szukam słuchawek dokanałowych bezprzewodowych. Mogą być na pałąku lub bez coś jak Galaxy Buds. Myślałem o Oneplus Bullets Wireless 2,ale rozważę każdą propozycję.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smykoo
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meizu EP52 są w przystępnej cenie. Posiadają apt-x ;) 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix
    10 godzin temu, trampowsky napisał:

Meizu EP52 są w przystępnej cenie. Posiadają apt-x ;) 

I  grają przekozacko...mam polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Pozwolę podpiąć się pod temat... Ktoś coś jeszcze poleci dokanałowego w podobnej półce cenowej oprócz meizu?

Widziałem, że Huawei AM61 mają wzięcie i dobre opinie... Zależy mi żeby słuchawki grały przyzwoicie (wiem, że może nie w tej półce cenowej, ale żeby też nie robiły z muzyki sieczki), dobrze trzymały się w uchu, czas pracy przynajmniej te 6-8h, 10h byłoby super...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@tolak Zerknij na Jabre 65T. W tym przedziale cenowym nie ma lepszych według mnie, jednak będziesz musiał trochę dołożyć:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

Trochę za drogo... za taką cenę to bym wolał kupić już jakieś porządne na kablu. ;)

Bardziej mnie interesują takie w granicach do dwóch stówek, ale żeby nie kaleczyły dźwięku jak chińskie pchełki za 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pazikk

A nie lepiej kupić jakieś nauszne audio technica czy innej firmy, tylko pchełki? Moje audio-technica grają 30h, mają aptx, dobrze wykonane. Do tego można podłączyć kabel w razie jak się rozładują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    13 godzin temu, tolak napisał:

Trochę za drogo... za taką cenę to bym wolał kupić już jakieś porządne na kablu. ;)

No to jest zrozumiałe, że w takiej cenie można dostać niezłe słuchawki na kablu, niestety za bezprzewodowe podobnej jakości trzeba dać więcej, większa wygoda, ale i cena a jakość nie zawsze idzie w parze z ceną.

@pazikk No to już zalezy od kolegi wyżej, bo wcześniej zaznaczył, o jaki typ mu chodzi, jedne i drugie mają swoje zalety i wady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolak

@pazikk niby można, tylko mi takie nie są potrzebne. ;) Raczej poluję na coś małego, coś co założę i na rower i na spacer i sprzątając w samochodzie, i nie będzie wadziło w kieszeni kurtki... Po głowie chodziły mi Oneplus Wireless Bullets w pierwszej odsłonie, lub drugiej ale te ceny. Chociaż cenę jedynek mógłbym przełknąć jeśli by na prawdę deklasowały te meizu i huaweie...

@spec-naz1 no właśnie, a spoko słuchawki na kablu już w sumie mam, może nie jakieś rewelacyjne ale nie kaleczą muzyki. ;) Kiedyś był szał na nie, że niedrogie i dają radę (legendarne superluxy HD 681 po paru moich modyfikacjach) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@tolak Wspominałeś wcześniej o takich do 200zł, więc jeśli miałyby być to słuchawki typu TrueWireless, to do tej kwoty wszystkie będą oferowały podobną jakość, dlatego z tego typu słuchawek kupiłbym chińskie QCY lub coś od Xiaomi. QCY T1 mam sam i używam głównie w pracy, bo szkoda mi droższych Sennheiserów używać:P

Ze słuchawek BT, ale łączonych kablem uda pewnie się znaleźć coś, co lepiej będzie trochę grało, ale tutaj nie pomogę, bo tego typu sprzętem się nie interesowałem zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi