Skocz do zawartości
kaniutek

Telefon jako wyświetlacz do android auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy spotkał się ktoś z takim rozwiązaniem, żeby w samochodzie na stałe zamontować jakiś telefon i żeby procował on jakoś wyświetlacz do android auto z drugiego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Chcesz zrobić mirror screening? Chcesz na telefonie A włączył Android Auto, a na telefonie B wyświetlał się obraz z telefonu B? Technicznie jest to wykonywalne, ale wtedy telefon A będzie musiał mieć włączony ekran. Więc czy to ma sens? 

Lepiej na telefonie A mieć zainstalowane Android Auto, a z tel B udostępnić połaczenie intenretowe jeśli takowe jest potrzebne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 29.09.2019 o 08:57, mmaciejow napisał:

a na telefonie B wyświetlał się obraz z telefonu B

z telefonu A, ale tak o to chodzi.

ale wtedy telefon A będzie musiał mieć włączony ekran

tego faktu nie byłem świadomy.

Co do idei mojego pomysłu to chciałem zamontować na stałe w samochodzie 1 telefon (ładnie go gdzieś wkomponowując, ukrywając ładowarkę itp.) a wsiadając do samochodu bez wyjmowania z kieszeni mojego głównego telefonu (telefonu A) uruchamia się na nim android auto i obraz jest przerzucany na telefon B.

Lepiej na telefonie A mieć zainstalowane Android Auto, a z tel B udostępnić połaczenie intenretowe jeśli takowe jest potrzebne.

To o czym piszesz to też rozważałem w pierwszej kolejności bo jest łatwiejsze do realizacji, ale nie daje to możliwości dostępu do smsów i połączeń z telefonu A oraz do innych aplikacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@kaniutek android auto tak z automatu Ci nie odpali, jesli nie masz polaczenia przez BT lub kabel. Wiec gdybys ustawil vnc to musisz na telefonie A wlaczyc AA. Popatrz na aplkacje typu vnc. Wedlug mnie jest to zbytnio skomplikowane. Lepiej kupic uchwyt do ktorego wkladasz telefon A i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi