Skocz do zawartości
Asmodeush

Błędne nagrywanie rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich! Mam raczej nietypowy problem, a przynajmniej nie znalazłem nawet żadnego wątku na ten temat na zagranicznych stronach/forach, aż przypomniałem sobie, że mam konto tutaj. ?

W każdym razie problem mam już od dobrych kilku miesięcy i nie mam pojęcia skąd tak nagle się pojawił, podczas gdy wszystkie ustawienia są bez zmian. Nieważne z jakiej aplikacji korzystam do nagrywania połączeń przychodzących i wychodzących na Huawei P8 Lite, czy to Call Recorder by Appliqato, czy obecnie Call Recorder Automatic, czy cokolwiek innego zawsze mam ten sam błąd. Wszystkie rozmowy nagrywają się w mega zwolnionym tempie i mają zmodulowane dźwięki jak w programach kryminalnych oraz oczywiście niebotycznie zwiększony rozmiar plików. Analogicznie na Honor View 10 i tym samym zestawie programów wszystko działa jak trzeba (niestety, mimo posiadania EMUI 9.1 nie mam tam wbudowanego nagrywania rozmów). Bardzo proszę o pomoc gdzie może być problem, czy to kwestia softu czy samego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi