Skocz do zawartości
rafsonn

Problem z wykonywaniem dużej ilości połączeń jeden po drugim - po kilkunastu takich ciągłych prób dodzwonienia, następuje jakby odcięcie

Rekomendowane odpowiedzi

rafsonn

Witam.

Nie jestem pewien czy to jest wina operatora, czy też telefonu - dlatego też pozwoliłem sobie założyć temat w tym dziale. Zapewne, część z Was miała w swoim żywocie konieczność połączenia się z np, przychodnią, czy też jakąś infolinią i wykonywała kilkanaście, a czasem i więcej połączeń by trafić na wolną linię. U mnie tak właśnie się stało, i ku mojemu zaskoczeniu, po kilkunastu takich ciągłych prób dodzwonienia, następuje jakby odcięcie. Tzn, że pomimo wybrania numeru, telefon nie łączy. Zastanawiam się czy to jest zabezpieczenie od operatora przed ( sam nie wiem floodowaniem czy coś w ten deseń ) czy też s10+ ma taki bug. Uprzednio byłem na P20 Pro i tam mnie takie coś nie spotykało, mogłem nawet ponad 100 prób połączenia i nie było problemu. Tutaj natomiast jak opisałem powyżej. Owszem mogę wykonać połączenia na ten numer ale z drugiej karty sim ( tą akurat mam tylko na neta) . Spotkał się ktoś z takim problemem ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

duzo dzwonię , i nigdy nie spotkało mnie takie niby odcięcie, może to wina operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi