Skocz do zawartości
tomi1975

Nie łączy z domową siecią Wi-Fi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mieszkaniu mam światłowód 500/30. Cały sprzęt, czy router i wzmacniacze sygnału - Fritz (całość za 1500zł). Wszędzie FULL zasięg 2,4 i 5 Ghz. Do rzeczy:

OP6 z salonu PL, kupiony w lutym tego roku. Dla mnie telefon 99/100. Najnowszy oryginalny soft, z dzisiaj. NIE mam żadnych rootów, nakładek czy nieoficjalnych softów.

Wychodzę z domu, wyłączam ręcznie wi-fi w OP6. Włączam komórkową transmisję danych". Wracam do domu, włączam ręcznie wi-fi, wyłączam "komórkową transmisję danych" - z siecią wi-fi się łączy, a neta w nim nadal brak. Ikonki jak niżej na foto. Dopiero po ponownych uruchomieniu OP6 podłącza się do mojej domowej sieci wi-fi.

To samo się dzieje, kiedy przy wyjściu z domu NIE wyłączę mojej wi-fi w OP, po powrocie to samo.

NIC nie daję wejście w opcje wi-fi w OP6 po powrocie do domu i próba rozłączania wi-fi czy próba podłączenia się do innej mojej sieci wi-fi. TYLKO ponowne uruchomienie mojego OP6 ?

Info w ustawieniach i przy ikonkach, że....POŁĄCZONY z moją wi-fi, ale...Internetu brak....

wifi 1.jpg

wifi 2.jpg

1111111111.jpg

Edytowane przez tomi1975

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomi1975 przestudiuj Opcje programistyczne w telefonie, tam powinny być ustawienia WIFI I TRANSMISJI DANYCH...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, montezuma napisał:

@tomi1975 przestudiuj Opcje programistyczne w telefonie, tam powinny być ustawienia WIFI I TRANSMISJI DANYCH...

Mam tam WSZYSTKO wyłączone, chociaż jakiś czas temu włączyłem tą ostatnią na dole, dziś wyłączyłem. Nie wiem czy tethering ma coś wspólnego z moim problemem.

vvvvvv.jpg

Edytowane przez tomi1975

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi