Skocz do zawartości
Kamil Suplewski

Brak reakcji po przejściu w tryb bezczynności - Chwilowo pomaga hard reset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem dziś zbuntowała mi się v30. Wyjmuje z kieszenie naciskam na przycisk odblokowanie czarny ekran, myślę co jest ?! Już się wyładował ? Nie możliwie dopiero mamy 12, poszedł szybki restart volium- +przycisk blokady. Telefon ożył. Wykonałem połączanie, pobawiłem się, wszytko okej. Odłożyłem telefon zająłem się swoimi sprawmi, po pareu min chce sprawdzić coś i znów to samo czarny ekran. I wracamy do restartu kolejnego. I myślę WTF dobra odpale AD(always on display) zobaczę kiedy i co się dzieje czy on wyłącza się czy jaki ***. Po pare minutach sprawdzam na telefonie godzina 13:20 na kompie 13:40.

A wiec telefon jak leży zawiesza się totalnie reaguje tylko an restart. Ale gdy go używam działa jakby nigdy nic 40 min dla testu ogladałem jakiś głupi filmik na yt i bez problemu. a 10 min w idlu i już ...

Spotkał się ktoś może ktoś z takim zachowaniem ? Android 9.0

Edytowane przez Kamil Suplewski
    Doprecyzowano temat - proszę lepiej opisywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Podłącz do kompa i zrób naprawę błędów aktualizacji i pełny HR. Jak  to nie pomoże to będzie wskazywać na problem z płytą główną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Naprawa błędów w LG Bridge działa tylko jak system nie przeszedł pełnej aktualizacji i coś wywaliło ją, wtedy LG Bridge zrobi reinstalkę systemu, inaczej zawoła że telefon Ok i nic nie zrobi (już jakiś czas temu tak zrobili - zablokowali reinstalkę systemu od nowa nawet jak telefon nie miał błędu aktualizacji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Nie wiedziałem, że to już nie działa, w sumie to głupie, co im przeszkadzała ta opcja naprawy, w końcu to tylko sprzęt i różne awarie mogą wystąpić, widać teraz jedyna opcja to HR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wczoraj przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych(ale dodałem już kilka swoich aplikacji) nie dało NIC. Zostawiłem go i się rozładował do 0. Odpalam go wywalam wszystkie swoje aplikację i jak narzazie zachowuje się prawidłowo.

Starałem się też własnie Brige'em wgrywać nowy soft ale niestety jak mówicie mówi z z telefonem nie ma problemów. Nie może wgrać na nowo oprogramowania ...

Edit:

I jednak dalej problem występuje. Zostaje serwis bo telefon ma rok ale pochodzi z Niemiec. Jak wygląda procedura w Polskim serwisie ?

Edytowane przez Kamil Suplewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi