Skocz do zawartości
Marcin2593

Wyłączenie powiadomienia przy uruchamianiu telefonu .

Rekomendowane odpowiedzi

Wincenty

To nie jest powiadomienie od Bixby

@jeronimo

A to chyba jest powiadomienie od systemowej apk „Interfejs systemu” jak dobrze kojarzę po ikonce.

@Marcin2593

Zrób tak. Tak najszybciej je zlokalizujesz. Jak się znów pojawi po ponownym uruchomieniu to nie usuwaj powiadomienia z ekranu blokady, lekko paluszkiem przesuń i przytrzymaj aż pojawią się opcje.

Wchodzisz w „koło zębate”. Podglądowe zdjęcie,, bo nie mam u siebie akurat żadnego powiad. na ekranie blokady.

Spoiler

CAAC008E-BE06-467B-B7F8-87D420B62376.thumb.jpeg.eb2c02fbe82616ebf93173f28365fe2b.jpeg

Wejdź tam, dalej automatycznie telefon sam Ci je zlokalizuje i pokaże (krótkim mignięciem) które za to odpowiada i będziesz mógł je sobie wyłączyć. To wszystko ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

@Marcin2593 co to znaczy "żaden bez Bixbi" ? raczej powinno być - "każdy bez Bixbi", tak czy siak nie ma znaczenia bo do ekranu głównego czy drugiego itd. nie da się dołączyć Bixbiego, da się natomiast go z poziomu tych ekranów włączyć lub wyłączyć jak już się wyżej dowiedziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    6 godzin temu, Wincenty napisał:

A to chyba jest powiadomienie od systemowej apk „Interfejs systemu” jak dobrze kojarzę po ikonce.

Też tak sie domyślałem , ale nie da rady wyłaczyc tego dźwięku.

Poprostu ta opcja jak i kilka innych jest szare, wiec nie mozna wyłaczyc.

Screenshot_20191005-172806_Settings.jpg

dodana zawartość

6 godzin temu, Wincenty napisał:

Zrób tak. Tak najszybciej je zlokalizujesz. Jak się znów pojawi po ponownym uruchomieniu to nie usuwaj powiadomienia z ekranu blokady, lekko paluszkiem przesuń i przytrzymaj aż pojawią się opcje.

Zrobiłem tak jak opisałeś i nie ma tu wyboru ustawien z kołem zębatym, nie ma możliwosci tego wyłaczyc jak i kilka innych.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamiton Szanowny , to semantyka "żaden nie zawiera" , "każdy zawiera" . Przepraszam za OT .

Ukłony - Marcin .

dodana zawartość

@WincentyDrogi , wykonałem "ową czynność" zgodnie z Twoimi sugestiami … i pojawiło się powiadomienie o "oszczędzaniu danych przez aplikacje" ,

zatem - prawie jesteśmy "w domu"  ? , chociaż po wyłączeniu powiadomienia , dalej ta irytująca ikona z dźwiękiem się pojawia . Muszę / Musimy się do tego przyzwyczaić .

Przed momentem "PlusGSM" , dostarczył najnowszą aktualizację … myślałem , że "sympatyczny" komunikat zniknie … jednak nie .

Wielkie Dzięki za pomoc .

Ukłony Najniższe - Marcin . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

@Marcin2593 nie oddawaj pokłonów ludziom ani rytym wizerunkom bo twa wiara będzie nadaremna.

p.s. wyłączyłes powiadomienia? i nadal owe się ukazują twym oczom? 

EDIT: sprawdziłem i niestety tego dzwięku nie da się wyłączyc - ciągle myslałem o co chodzi ze mnie nic w uszach nie przerazało z tym i wtedy pomyslałem, ze przeciez ja mam zawsze dzwięki ustawione prawie na minimum :)

Edytowane przez Kamiton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    2 godziny temu, jeronimo napisał:

Zrobiłem tak jak opisałeś i nie ma tu wyboru ustawien z kołem zębatym, nie ma możliwosci tego wyłaczyc jak i kilka innych.

Hmm... Co Wam tu poradzić ?@jeronimo czy Twój telefon to brand? Bo u mnie wygląda to inaczej, tak (zobacz pierwszy screen) w ogóle nie mam tego powiadomienia. A jaki to telefon, że ja widzę u Ciebie powiad. „Bateria naładowana”? Ale mniejsza już z tym. Acha, pomimo że mam tam też nie aktywne to mogę tam wejść i pogrzebać w Styl powiadomienia i Ekran blokady.

Jak wygląda to na Waszych telefonach? I to samo niech zobaczy @Marcin2593 Zobaczcie i kombinujcie z ustawieniami jak na screenie:

Spoiler

984EDB60-D675-4783-8419-E04771EFA9E9.thumb.jpeg.1e34022ff234f736a26b5484af036945.jpeg788C987B-BD3A-4DC5-85FC-3BA0EB823224.thumb.jpeg.5ed3d8fa576618e1dd96abb69b44e18b.jpeg39424C85-5142-442C-BC29-46AC12D39CFF.thumb.jpeg.52c48ca187e0ab5cbe33db451f3c8b96.jpeg

Edytowane przez Wincenty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamiton ? .

Tak , nadal się "owe" pokazują moim - niestety - już nieco chorym oczom … i tak ma być .

Dobrego Wieczoru .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@Wincenty

Mój telefon to A50 i pisałem o tym w tamtym dziale ale nikt nie chciał wczesniej pomóc. Soft mam niebrandowany XEO i tak jak u ciebie na screenie jest ze "usunieto 1 kategorie i własnie chodzi, że to ta której u mnie nie jesteś wstanie usunąć, ale myślę, że chyba mam już sposób na ten problem.:)

@Marcin2593

Znalazłem tylko jeden sposób aby nie było tego dźwięku ale ikonka sie pojawia..

Jak uruchomisz telefon i wyswietli sie to powiadomienie przytrzymaj je palcem, potem kliknij w "szczegóły" nastepnie przejdziesz w powiadomienia aplikacji , zjedź na sam dół i kliknij w "uruchomiono ponownie telefon", wtedy przejdziesz w dalsze ustawienia i wybierz "styl powiadomienia "cichy"

Nastepnie kliknij niżęj w opcje "ekran blokady" i zaznacz "nie pokazuj powiadomien" dotyczy to tylko aplikacji "uruchomiono ponownie telefon" i mamy juz święty spokój z tym problemem.

Screenshot_20191005-210446_Settings.jpgScreenshot_20191005-210451_Settings.jpgScreenshot_20191005-210503_Settings.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    31 minut temu, jeronimo napisał:

Znalazłem tylko jeden sposób aby nie było tego dźwięku ale ikonka sie pojawia..

31 minut temu, jeronimo napisał:

i mamy juz święty spokój z tym problemem.

To masz tą ikonkę na Ekranie blokady jak wyłączyłeś „Nie pokazuj powiadomień” ? Bo się pogubiłem ?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Nie juz też jej nie mam, bo tak jak na screenach pokazałem właczyłem "nie pokazuj powiadomienia"

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi