Skocz do zawartości
Patryk Maciejewski

Galaxy S8 Zalany głośnik do rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj o godzinie  17 wylało mi się trochę wody na telefon Samsung galaxy s8, a dokładniej na górną cześć ekranu wraz z głośnikiem do rozmów. Głośnik był  zalany mała ilością wody tak 2-3 minuty. Od razu wytarłem telefon. Po 15 minutach jak chciałem zadzwonić  dostrzegłem że głośnik od rozmowy jest bardzo Cichy. Rozmówca słyszy mnie bardzo dobrze ale ja go ledwo. Robiłem testy w samsung members i to samo bardzo słabo słychać.   Po 5 godzinach leżenie, włączyłem telefon by sprawdzić czy jest jakaś poprawa i mam wrażenie że coś niby jest lepiej ale to i tak nadal bardzo Cicho. Na tym forum znalazłem  trochę podobne pytanie odnośnie Galaxy s7 z tym że  mój telefon miał minimalny kontakt z wodą i to tylko na chwilę ale jedna z odpowiedzi brzmiała :

"proponuję "wytząsnąć" wodę ile się da i czekać do wychnięcia. telefon przed zalaniem chroni tkanina gore tex która przepuszcza powietrze ale nie przepuszcza cząsteczek wody i pory tej tkaniny są obecnie "zaklejone" wodą przez co dzwięk nie może się przedostać."

Czy jest szansa że jest tak jak zostało to napisane przez tego użytkownika?  Czy telefon już tylko na gwarancję lub wymianę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na gwarancję po zalaniu to tak bardzo średnio bym powiedział :D szklanej kuli nikt tu nie ma i nie powie Ci czy to będzie jeszcze działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

@Patryk Maciejewski Jeśli to czysta woda to po prostu daj szanse jej odparować i kompletnie nic się złego nie stało i raczej nie stanie nic innego gorszego tym bardziej że była tu mowa o naprawie gwarancyjnej etc. Nie będzie raczej takiej potrzeby.

Edytowane przez peterpp
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Ja bym proponował na noc wyłączyć i zasypać ryżem, ryż świetnie wybiaga wodę.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi