Skocz do zawartości
kfm877

Zła lokalizacja w programie Pogoda

Rekomendowane odpowiedzi

kfm877

Czy u was w widżecie i programie Samsung weather też źle wykrywa miasto? Lokalizacja ustawiona na ON i dokładne lokalizowanie. Zawsze pokazuje miejscowość oddalona odemnie o kilka km. To samo widzę na innych Szajsungach np S9 czy a40.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiu18

Jeśli mieszkasz w mieście, w którym nie ma stacji pogody, a takowa znajduje się w mieście, które ci się wyświetla, to pewnie to będzie powodem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfm877

To nie to. Zawsze wyświetlała się miejscowość, w której przebywałem. W tej chwili gdzie nie pojadę, lokalizacja pogody zawsze jest przeklamana do innej miejscowości oddalonej od mojej pozycji o około kilka km. Tak jest na wszystkich Samsungach, które posiadam. Przypadek, czy coś im się sypnęło? Dlatego Was pytam. Dodam, że automapa wskazuje lokalizację poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macbat

Też tak mam. Lokalizacja na mapach prawidłowa, natomiast w programie samsung pogoda w małym mieście (15 tys. mieszkańców) pokazuje nazwę wioski oddalonej o kilka kilometrów. Co ciekawe w innym miejscu miasta potrafi pokazać inną wioskę, też oddaloną o jakieś 3-5 km. Za to u mnie w domu (wioska), nazwę wyświetla prawidłowo. Wysłałem nawet zgłoszenie o błędzie, ale chyba mało kto się tym przejmie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi