Skocz do zawartości
Mates25

Mi box s- cyfrowy Polsat Go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy posiada może ktoś cyfrowy Polsat Go i może podzielić się tym jak działa on na mi box s? Chodzi mi głównie o programy Polsat Sport premium z LM. Miałem wcześniej mecool m8s pro i kanały działały ale ścinało dosyć konkretnie. Dodam że internet mam 300Mb

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mates25 siema. Nie ma oficjalnie aplikacji Cyfrowy Polsat Go na AndroidTV, ale można ją zainstalować z pliku .apk. Do obsługi tej aplikacji będziesz potrzebował myszki albo touchpada. Co do jakości to nic się nie wiesza i nie "ścina" jak to ująłeś. Wszystko ładnie odtwarza w 1080p, a mam neta 60/20.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Mates25 siema. Nie ma oficjalnie aplikacji Cyfrowy Polsat Go na AndroidTV, ale można ją zainstalować z pliku .apk. Do obsługi tej aplikacji będziesz potrzebował myszki albo touchpada. Co do jakości to nic się nie wiesza i nie "ścina" jak to ująłeś. Wszystko ładnie odtwarza w 1080p, a mam neta 60/20.
    Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie odnośnie samego CP GO. Czy żeby płynnie chodzili trzeba wyłącznie szybki i stabilny internet, czy też po stronie CP bywają jakieś problemy? Obecnie mam kablówkę ale zastanawiam się czy nie zrezygnować z niej na rzecz CP GO bo w sumie mam (albo właściwie moj ojciec ma) cały pakiet w CP i bym mnie to w sumie nic nie kosztowało w porównaniu do kablówki. Tylko czy chodzi to stabilnie, a nie no gdy jest jakiś ciekawy mecz to będzie lipa.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mates25 jeśli masz internet tak szybki jak piszesz to nie ma opcji , aby przycinało przez niego. Prędzej przez tego boxa i/lub samej aplikacji. Ściągnij aplikację na telefon i zobacz na nim. Wtedy będzie wiadomo czy to wina netu czy sprzętu. Oczywiście telefon musi być podłączony do tej samej sieci co box.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi