Skocz do zawartości
cwany

Pokrowce, etui dla Transformera TF300T

Rekomendowane odpowiedzi

powell

Możesz napisać, jaka jest szerokość ramki ze "skóry" wokół ekranu?

Albo jaka jest odległość ramki od roboczego obszaru ekranu? Zastanawiam się, czy etui nie będzie przeszkadza w operowaniu przy brzegu ekranu (np. wywołanie menu półkolistego w oryginalnej przeglądarce WWW)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sz4kil

Ramka kończy się dokładnie w miejscu gdzie zaczyna się "roboczy obszar ekranu". Osobiście nie zauważyłem oraz nie słyszałem (mój kumpel też ma takie etui) żeby przeszkadzało w czymkolwiek.

Poza tym w górnej części etui są dwa małe magnesy, więc po zamknięciu wszystko ładnie się trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Asusa z dokiem, co polecacie?kupić takie etui jak do netbooka (Pokrowiec etui ASUS Eee Pad Transformer TF300T (2505023418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) sprawdza się takie rozwiązanie?? I chciałbym spytać co z rysikiem który jest dołaczony do tego ASUS TRANSFORMER PRIME TF300T - ETUI + rysik - 24h (2495134312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest on cos warty, nadaję się?? zamierzam notować na tablecie na studiach :idiota:

EDIT: poradzić ktos?

Edytowane przez karol-ostr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używa ktoś jeszcze jakies etui? co możecie polecic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Mam Asusa z dokiem, co polecacie?kupić takie etui jak do netbooka (Pokrowiec etui ASUS Eee Pad Transformer TF300T (2505023418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) sprawdza się takie rozwiązanie?? I chciałbym spytać co z rysikiem który jest dołaczony do tego ASUS TRANSFORMER PRIME TF300T - ETUI + rysik - 24h (2495134312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest on cos warty, nadaję się?? zamierzam notować na tablecie na studiach :idiota:

EDIT: poradzić ktos?

To etui z pierwszego linku mam i jest bardzo dobrze wykonane i dopasowane.

Etui z drugiego linku mnie się nie podoba, ponieważ nie chroni narożników. Rysik frikowy do szybkiego odręcznego pisania się nie nadaje , ma grubą gumową końcówkę, która imituje opuszek i do zabawy, rysowania się nadaje, ale do szybkigo pisania to już nie, chyba, że taptania po ekranowej klawiaturze (samsung w nowym tablecie daje porządny cienki rysik :-) )

~ wytaptane z tf300@Tapatalka2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie ma jakis 'gumowych' ? cos jak na iPada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie odpowiada skórzane etui z allegro za 50 zł z rysikiem. Narożniki choć nie osloniete to nie są narażone na otarcia. Tablet wchodzi do etui dość ciasno i umożliwia dostep do wszystkich gniazd za wyjatkiem SIM. Stoi stabilnie w obu dostepnych pozycjach. Rysik tandetny ale daje radę. IMO szkoda kasy na SleeveDual a w szczególności jesli nie ma się (jak ja) docka.

Edytowane przez zygzag70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz to pancerne coś ? ;) szkoda ze w polsce go nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto w ogole inwestowac w oryginalne etui? https://shop.asus.co.uk/shop/gb/en-GB/Home/1-Products/1500-ASUS-Collection/1936-Eee-Pad-Accessories/2078-Eee-Slider-SL101-Accessories/90-XB2UOKSL000B0-ASUS-Pad-VersaSleeve.aspx

od zakupu dzieli mnie jedno klikniecie - potwierdzenie zakupu, jednak cos mnie wstrzymalo i chcialbym sie dowiedziec, czy ma ktos z Was te etui i jak sie sprawuje?

czy wystraczy np takie Poetic HardBack Protective Case for Asus Transformer: Amazon.co.uk: Electronics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi