Skocz do zawartości
HoGar

Modecom FreeWAY TAB GPS

Rekomendowane odpowiedzi

HoGar

Witajcie,

Czy ktoś z Was posiada tablet Modecom FreeWAY TAB GPS?

Link do aukcji allegro:

TABLET 7" Modecom FreeWAY TAB GPS + MapaMapPL (2337231508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wydaje się być dość ciekawy, jest to jednak pierwszy tablet firmy Modecom.

Jaka jest wasza opinia na temat tego tabletu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o proszę. Wcześniej nie słyszałem o tym tabie. ekran pojemnościowy, gps, procek nie jakiś poniżej Ghz. Brzmi ciekawie, do tego trzeba powiedzieć, że dość bogate wyposażenie.. Tylko nigdzie nie ma żądnego testu, ani informacji od użytkowników. Przydałaby się jakaś recka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar
    o proszę. Wcześniej nie słyszałem o tym tabie. ekran pojemnościowy, gps, procek nie jakiś poniżej Ghz. Brzmi ciekawie, do tego trzeba powiedzieć, że dość bogate wyposażenie.. Tylko nigdzie nie ma żądnego testu, ani informacji od użytkowników. Przydałaby się jakaś recka.

Właśnie go zamówiłem. W środę/czwartek powinienem go mieć to napiszę coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekam z niecierpliwością na relację. Bo jeśli działa on jak popularny A73 albo Tracer OVO 1.2, których działanie mnie zadowala no to może być niezłym hitem.

---------- Post dołączono 22-05-12 o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano 21-05-12 o 23:02 ----------

napisałem maila do pomocy technicznej Modecom wczoraj w nocy i dziś właśnie otrzymałem odpowiedź, pytałem o obsługę zewnętrznych modemów 3g - odpowiedzieli, że w tej chwili przetestowali Huawei E169 oraz E220 i czekają na dostawę innych modemów w celu dalszych testów - dla mnie coraz większa bomba;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też niecierpliwie czekam na jakąkolwiek opinię - z opinii z netu wiem tylko, że ekran jest niezły i czytelny.

Nastawiam się na to, że będzie mi służył w dużej części jako nawigacja i pod tym względem szukam opinii - GPS jest w nim świetny. Trochę za duży na auto osobowe, ale na nawiewie można zamontować :) tylko czy będzie coś widać w słońcu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze można folię matowa zakupić i przykleić i powinno być już lepiej. Zdecydowanie czekam bardzo na to jak wypadnie w testach ten tablet. Czy wydajnościowo będzie tak jak np tracer ovo 1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar

Mam tablet Modecom już jeden dzień. W quadrancie ma 1710pkt. GPS działa ;) Niektóre aplikacje nie mogą się zainstalować, jest informacja że nie jest przystosowana do danego urządzenia. Na początku miałem problem z akcelerometrem bo był ustawiony niby jakaś super wersja, wystarczyło przestawić na zwykły i wszystko ładnie śmiga.

Jeśli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to piszcie chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, że takie wyniki nic nie dają, ale czy możesz zrobić benchmark w Antutu? ciekawi mnie porówanie z A73 i Tracerem. Jak działa system, płynnie? Jak wykonanie sprzętu, spasowanie elementów, z czego wykonany jest tablet? Czy nacisk na obudowę (boki lub tył)powoduje pływanie ekranu? Jak ekran - kolory, kąty? hm. Ile trzyma bateria? możesz nagrać filmik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jest już pierwszy test: Testy - conowego.pl

a na YouTube ktoś demonstruje działanie gry

. Czyli nie jest źle.

Ale w tym teście jako wady wymieniają przeciętny wyświetlacz. Nie wiem tylko czy chodziło im tylko o opisywaną w teście niską rozdzielczość (no w tej klasie cenowej to standard) czy faktycznie o jego jakość?

Edytowane przez atomic77
    poprawiony link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

no jestem pod wrażeniem. Wygląda to na rewelacyjną propozycję. a i atomic popraw link, bo ten do filmiku przekierowuje też na test tableta

Edytowane przez mateusz3112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi