Skocz do zawartości
HoGar

Modecom FreeWAY TAB GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

HoGar jak byś mógł to zrób jakąś krótką wideorecenzje bo chciałbym zobaczyć jak to mniej więcej działa, płynność przechodzenia do pulpitów do aplikacji ogólny taki overlook. Jestem zainteresowany właśnie kupnem tego tabletu albo A73. A i dajcie znać bo w testach conowego.pl piszą że tablet ma bluetootha is that true? A i jeszcze jedno jeśli chodzi o ten mini track pad on jest dotykowy? czy to jakiś jeden wielki przycisk czy co? Dzięki za odp. Pozdrawiam

Edytowane przez mati337

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar
    HoGar jak byś mógł to zrób jakąś krótką wideorecenzje bo chciałbym zobaczyć jak to mniej więcej działa, płynność przechodzenia do pulpitów do aplikacji ogólny taki overlook. Jestem zainteresowany właśnie kupnem tego tabletu albo A73. A i dajcie znać bo w testach conowego.pl piszą że tablet ma bluetootha is that true? A i jeszcze jedno jeśli chodzi o ten mini track pad on jest dotykowy? czy to jakiś jeden wielki przycisk czy co? Dzięki za odp. Pozdrawiam

Niestety nie zrobię takiej wideo recenzji ponieważ nie posiadam kamery. Z płynnością niema problemu wszystko ładnie płynie :-) Na conowego jest błąd, ten tablet nie posiada bluetootha. Przycisk na przodzie nie jest dotykowy. GPS działa na prawdę dobrze. Jeżeli chodzi o Antutu benchamrk to niestety nie zrobię testu ponieważ "Urządzenie nie jest kompatybilne" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni bawię się tym urządzeniem. Ogólnie bardzo zadowolony jestem - nie spodziewam się cudów po urządzeniu za tą cenę.

Jak na razie jedyny problem jaki znalazłem to system na odwrót interpretuje żyroskopy i w gry które tego wymagają nie pograsz.

Aha i w Skype'ie nie udało mi się odpalić kamerki.

Czekam na aktualizacje do 4.0 z nadzieją że te problemy się rozwiążą.

Mam nadzieje że firma Modecom będzie chętna współpracować z developerami i udostępni potrzebne źródła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar

Jak na razie jedyny problem jaki znalazłem to system na odwrót interpretuje żyroskopy i w gry które tego wymagają nie pograsz.

Też miałem ten problem, wejdź w ustawienia wyświetlacza potem w " Accelerometr coordinate system" i ustaw pierwszą opcję defalut coordinate system. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co się w takim razie bardziej opłaca wziąć Goclever A73 czy Freeway TAB 7.0?? co bardziej byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar
    To co się w takim razie bardziej opłaca wziąć Goclever A73 czy Freeway TAB 7.0?? co bardziej byście polecili?

Ja osobiście polecam Freeway Tab 7.0 ponieważ posiada on odbiornik GPS, dostajemy dodatkowo uchwyty aby zamocować tablet do szyby samochodu, wieczną licencję na MapaMap (aplikacja gps) oraz ma większą pamięć 8GB .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-kal

A w porównaniu z OVERMAX OV-TB-03 który będzie lepszy.

Overmax ma tuner DVB-T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HoGar
    A w porównaniu z OVERMAX OV-TB-03 który będzie lepszy.

Overmax ma tuner DVB-T

OVERMAX OV-TB-03 to cienizna. 800mhz i 256 ram'u a w dodatku ma kiepską baterię, Modecom ma 1008mhz i 512 ramu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m-kal

HoGar a czy będzie chodzić na nim AutoMapa, bo podobno jest jakaś wersja na androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi