Skocz do zawartości
HoGar

Modecom FreeWAY TAB GPS

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi na tym gta 3 ? albo inne gry bardziej wymagajace np gameloftu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tablecie za grafikę odpowiada Mail 400 z informacji jakie otrzymałem od ich działu więc jeśli na A73 chodzi to i pewnie na tym da rade jakoś odpalić z tym że jak poinformował mnie pan z Modecom Google Play jest odblokowane ale nie wszystkie aplikacje są kompatybilne z ich tabletem i to że coś jest w markecie nie oznacza że będzie działać na tablecie (trochę dziwne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

na stronie modecom jest już aktualizacja do ICS, ale w wersji beta - producent nie gwarantuje że będzie dobrze działać. Zastanawiam się właśnie czy warto ryzykować, bo wydaje mi się, że to operacja nieodwracalna (może modecom udostępni wersję 2.3?)

a poza tym - mam już ten tablet. Wrażenia jak na razie bardzo pozytywne, chociaż mam uwagę co do ekranu - wg specyfikacji miał być z cienkiego szkła, a odnoszę wrażenie że to tworzywo.

Uruchomiłem GTA III ale w wersji 1.2, niemodyfikowanej - działa naprawdę nieźle. Nie jest idealnie płynne, ale grywalne, nie ma zacięć. Wiem że jest wersja 1.3 i są jakieś mody poprawiające wydajność, będę testował.

Zrobiłem update do ICS - wszystko fajnie działa, system jest super, ale jedna rzecz w tym tablecie jest dziwna. Przy grach 3D co jakiś czas słychać było ciche "tyknięcia" (pomimo wyłączonego dźwięku). Po updacie do ICS słychać je co jakiś czas przy normalnym używaniu. Poprawka - tykanie ustało. To chyba tyka akcelerator 3d - może musiał się rozgrzać? ;)

Edytowane przez atomic77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z tą aktualizacją - dochodzę do momentu naciśnięcia przycisku "nagraj" w PhoenixCard i wtedy wyskakuje mi komunikat "Card Preprocess Failed !1012" i dalej nie idzie. Co z tym zrobić? Może ktoś potrafi mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj najpierw sformatować kartę innym programem, ale nie wiem - u mnie działało bez zarzutu.

Ale uwaga: po instalacji ICS beta, przynajmniej u mnie, system restartował się co kilka godzin (gdy go nie używałem, nie wiem jak przy nawigacji), ale tylko kilka razy - teraz już działa stabilnie. Poza tym wcześniej aktywowana MapaMap podaje że numer seryjny jest nieprawidłowy.

Radzę więc wstrzymać się z instalowaniem mapy albo z aktualizowaniem systemu - wprawdzie można napisać do Modecomu i przywrócą działanie mapy, ale ja z jej ponowną instalacją wstrzymam się do wersji finalnej ICS.

Edytowane przez atomic77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowaliście na tym urządzonku np. AutoMapę , Sygica, iGO ???

Jak jest z odtwarzaniem Divixów ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sygic działa świetnie, z iGo jest problem - źle wykrywa rozdzielczość, po ręcznym ustawieniu w pliku txt działa ale bardzo powoli - sekunda czasu reakcji na przyciśnięcia, mapa skacze (~1 fps)...

Nie wiem czy to normalne, czy przez tą rozdzielczość, popróbuję jeszcze

Automapa zainstalowała się ale jak zobaczyłem braki w tej becie to odechciało mi się testować

DivX - standardowe rozdzielczości chodzą idealnie, HD nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Jestem użytkownikiem tego tabletu od 5 dni. Wszystko super oprócz wifi. Z siecią przez ten czas udało mi się połączyć ledwie kilka razy. Dobry sygnał jest tuż przy routerze, w odl. ok. 2,5-3 m. od niego sygnał znika całkowicie, rozłącza się z siecią, po czym już się nie chce połączyć. Próbowałem różnego szyfrowania, zmieniałem kanały (1-11), dopisywałem MAC tabletu do routera i nic. Pisze tylko, że sieć zapamiętana, zabezpieczona, status wifi: niepołączony. Poradźcie, co może pomóc. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do serwisu Modecoma bo to chyba tylko usterka techniczna może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muchi

Testuję od kliku dni. To mój 1. tablet i jestem całkiem zadowolony. Kilka spostrzeżeń:

Wifi nie sprawia problemów, działa porównywalnie z telefonem, więc ten z postu powyżej do serwisu.

Host usb czyta pendrajwy, umożliwia podłączenie myszy i klawiatury, nie zadziałał modem E173u-2 i bluetooth.

(przejściówkę trzeba sobie dokupić za ok10zł)

Filmy odtwarza dobrze avi, vob, rmvb, mp4, mpeg, hd i fullhd 1080, a po zainstalowaniu mx player, również z napisami.

Testowane przez mnie igo działało raczej prawidłowo, ale miałem wersję specjalnie dla 800x480.

inne programy mapowo-nawigacyjne (z marketu) też działają prawidłowo,

nie napotkałem jeszcze programu który by nie zadziałał

Zainstalowałem ICS4, ale jestem trochę rozczarowany, niby wszystko to działa ale jakoś tak...

może to kwestia przyzwyczajenia do systemów 2.2 2.3, więc nie spieszmy się z aktualizacją,

bo chyba nie ma powrotu do oryginalnej wersji.

Edytowane przez muchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi