Skocz do zawartości
Matt26

Co to za tablet ? Pomoc w identyfikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie proszę moderatora aby przeniósł do dobrego działo ponieważ nie wiem gdzie mogę taki temat rozpocząć.

Kupinem w chinach tablet NONAME i chybabym w nim zmienić androida, zrobić root, i tutaj jest problem bo nie wiem jaki wybrać zęby nie uszkodzić tabletu. Pisze do was z prośba o poradę jak mogę się dowiedzieć który system będzie pasował i co mogę wgrać.

specyfikacja tabletu:

post-178791-14255718486701_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zardes

W niezłe bagno się wpakowałeś.

Dobra co możesz zrobić w takiej sytuacji, to szukać roota i romu pod tą wersje CPU, i wgrywać metodą prób i błędów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego twierdzisz ze bagno naprawdę jest taki zły ten tablet? Wiec opierać się na procesorze, a ROM z innego tabletu tak?

Jeśli ktoś wie jaki tablet ma taki właśnie procesor proszę o nazwę lub podpowiedz.

Edytowane przez P3ndr4k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Tablet nie jest zły. Chodzi mu raczej o to, że brak wsparcia developerskiego. Nie byłbym również pewien wsparcia technicznego od producenta. Na aktualizację do nowszej wersji androida też chyba nie ma co liczyć.

Wysłałem z telefonu używając Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zardes
    dlaczego twierdzisz ze bagno naprawdę jest taki zły ten tablet? Wiec opierać się na procesorze, a ROM z innego tabletu tak?

Jeśli ktoś wie jaki tablet ma taki właśnie procesor proszę o nazwę lub podpowiedz.

Jeśli chodzi o tablet to 2 rdzenie o taktowaniu 1,5 to nie jest źle tylko nie wiem jak to wygląda w tym MTK, tylko pamięć 8gb to mało dla zaawansowanych gier od gameloftu na własnej skórze się przekonałem, wrzucisz 2-3 gry i koniec, tak poza tym sam mam Rockchipa o identycznych parametrach i wszystko śmiga, jeśli chodzi o dopasowywanie romu, to już nie jest tak łatwo, możesz przetestować 10 romów do tego procka i za każdym razem jakaś funkcja może nie działać, więc przygotuj się na testowanie każdego romu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziękuje za wszelkie podpowiedzi, widzę ze pozostaje mi szukać coś z innego tabletu możne podejdzie a jak nie to będę zmuszony coś grzebać w systemie, a myślałem ze jakis JB dam rade tam wcisnąć. Jest 1 problem z rootem bo nie wiem jak to zrobić czy tylko na kopiowaniu czy da się jakoś zdalnie?

Wiec co do ROMU to będę testował aż będzie w miarę dobrze działało, mam czas:) 8GB to rzeczywiste nie duzo ale karta w nim siedzie 16GB wiec już nadrabia. Co do gier to tez tablet się przydaje ale nie do końca on mi jest do tego potrzebny.

Mam zamiar wmontować do niego jeszcze tuner TV DVB-T po przeróbce takiego z allegro USB na stale bo jest w środku miejsce.

Mam jeszcze z Tym tabletem mały problem ponieważ, kiedy wkładam do niego kate SIM obojętnie z jakiej sieci to wyskakuje ze jest numer i rozpoznaje siec lecz nie ma zasięgu. jeszcze zauważyłem ze wyskakuje napis po zablokowaniu: nieprawidłowy IMEI. Prosze o mala poradę w tej sprawie.

POZDRAWIAM i dziękuje za wszystko.

Edytowane przez P3ndr4k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A probowales po wlozeniu karty SIM zrestartowac tablet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak resetowałem lecz to nie pomaga nadal brak zasięgu I pisze nieprawidłowy IMEI

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł aby działała karta SIM w tym tablecie? Czy da się jakoś zmienić IMEI lub go naprawić?

Edytowane przez P3ndr4k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie otóż posiadam niby Apollo quicky 728 Zacina sie okropnie.

Podobno Rom pasuje od Tracera ovo 1.2 lecz nie działa wifi , czy istnieją jeszcze jakieś bliźniacze modele?

Zależy mi na płynnym działaniu:

info;

Hardware: sun5i

Brand: Sofwinners

Device: nuclear-pub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi