Skocz do zawartości
Yebua

Tablet myaudio i cyanogenmod9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odgrzeje trochę temat gdyż mój MyAudio własnie mi zaszwankował i chętnie oddałbym go na gwarancję do Tesco, ale niestety mam wgranego CM. Dysponuje ktoś może oryginalnym romem do tego tabletu?

Mam do Ciebie prośbę, podobno Tesco nie daje tych tabletów do naprawy tylko zwraca kasę, napisz jak to przebiegło w Twoim przypadku.

Sent from my MID using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qla123

Czy mógł by ktoś reuploadować pliki do odratowania tabletu ? (lum oryginalny rom w IMG ) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam do Ciebie prośbę, podobno Tesco nie daje tych tabletów do naprawy tylko zwraca kasę, napisz jak to przebiegło w Twoim przypadku.

Niestety nie zaniosłem go na reklamację, gdyż problem "samoistnie" zniknął :(. Problem polega na tym, że mniej więcej na środku ekranu podchodzi mi wilgoć (tak podejrzewam) - dzieje się tak kiedy tablet leży kilka dni nie używany. Niestety po uruchomieniu problem po jakichś 20 min znika. Zastanawiam się czy mimo wszystko nie pójść do Tesco i powalczyć o zwrot gotówki (o ile tak jest - nie ukrywam, że na to liczę) albo naprawę sprzętu. Poza powyższym problemem mogę po marudzić na baterię - trzyma już bardzo krótko. Dam znać jak wygląda sprawa reklamowania MyAudio jeśli coś w tym temacie ruszy.

@Qla123 - zuploaduję pliki jutro w pracy

https://docs.google.com/file/d/0BxhgJVxjKL2HU1g3d21JdkExcGM/edit?usp=sharing

Edytowane przez Vostok10
    Dodano link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś mi może powiedzieć jak wejsc w tryb recovery w myaudio Series7 708R , bo próbuje i cos mi nie wychodzi ClockworkMod Recovery mam zainstalowany wiec powinno sie dac wejsc

---------- Post dołączono o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

wie ktoś może co robi kombinacja Powerbutton + menu ? pojawia się cos takiego:

[ATTACH=CONFIG]57423[/ATTACH]

Wejscie do bootloadera to : Powerbutton + Home.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qla123

Mogę prosić o nazwę tego microstyku ? (model) i najlepiej jak by się dało sklep w którym mógł bym to kupić. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W niedziele zareklamowałem tablet w TESCO - póki co przyjęli, zobaczymy jak to się rozwinie. Nie ukrywam, że zwrot pieniędzy byłby dla mnie najbardziej optymalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki. Daj znać jaki będzie finał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da ktoś chociaż link do działającego "Recovery.img",? bo u mnie nie chce to działać nie wiem dlaczego

próbowałem juz wiele razy na różne sposoby mówię o wgrywaniu za pomocą terminala z tabletu.

$ su

# dd if=/sdcard/recovery.img of=/dev/block/mmcblk0p18

# reboot recovery

po wpisaniu tego powinien wejść w recovery , a pokazuje się to co załączyłem w poście po wyżej i nie wiem co jest, albo co robię źle :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xiontz

Mógłby ktoś wystawić plik compability bo wszystkie wygasły, a chciałem reanimowac trupa sprzed lat. CM10 ładnie hula na myszce ale żadnego sensownego compatibility nie znalazłem na którym dotyk dzialalby

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzikk

Ma ktoś jeszcze taki zestaw do pobrania? ponieważ wszystko wygasło a potrzebuje do myaudio 1008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi