Skocz do zawartości
Sannti

Modyfikacja Aplikacji / Aplikacji systemowych - problemy / pytania na temat modyfikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Vuko

Siema.

Chciałbym zmodyfikować systemowego Touchwizza żeby np. miał klawisz home pośrodku lub żeby zmienić tło w drawerze (np. na półtransparentne, albo w ogóle czarne). Próbował ktoś tak robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Tło się na pewno da zmienić. Jak pogrzebiesz głębiej to może i przycisk przesuniesz. Musisz zedekomilować plik .apk, edytowąc to co chcesz pozmieniać i znowu skompilować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie jak zmienić nazwę z Wiadomości na SMS/MMS w Touchwiz na takie oraz interesuje mnie podmiana ikonek systemowych na inne.post-154508-14255710695207_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

sydasaja.jpg

Witam czy jest mozliwosc usuniecia menu `tapeta`

Dziekuje i pozdrawiam

Wysyłane z mojego LG-P940 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rav3k

Niestety nie ma takiej mozliwosci... moze jakies custom romy tego nie maja ale watpie....

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vuko

Mam problem...

Chcę zmienić systemowy Touchwizz na zmodyfikowany. Za pomocą Root Explorera podmieniłem plik touchwiz30launcher.apk, nadałem uprawienia, reboot fona i po reboocie wchodzę przez Root Explorera do folderu system/app, klikam na ten zamieniony plik, install i pokazuje się komunikat że nie zainstalowano apki...

Dodam że mam custom ROMa i wcześniej udało mi się (jakoś) podmienić launcher na inny, a teraz nie mogę... -.- macie jakieś rady jak tego dokonać? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vuko

Siemka

Ściągnąłem APKTool aby zdekompilować-edytować-skompilować-podpisać apkę. Jednakże gdy klikam na decompile.bat (w sumie na cokolwiek z folderu APKTool) pokazuje mi się komunikat (załącznik).

Wygooglowałem żeby utworzyć nową zmienną systemową PATH i skierować ją do folderu System 32, jednakże i to nic nie dało... zna ktoś jakies rozwiązanie? ;/

post-136659-14255712034208_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domints

Czy na pewno taka jest u Ciebie ścieżka do folderu użytkownika? Bo to ona powoduje problem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi