Skocz do zawartości
Sannti

Modyfikacja Aplikacji / Aplikacji systemowych - problemy / pytania na temat modyfikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

mobopx

@@Dj.Johan chyba mam coś dla Ciebie. Znasz takie narzędzie jak tasker? http://forum.android.com.pl/topic/8826-tasker-jak-i-z-czym-to-si%C4%99-je/

Z tego co kojarzę jest tam taka opcja jak "scene" - możesz w niej konstruować różne rzeczy, które są wyświetlane na ekranie. Być może jest taka "scena" która zadziała jak przeglądarka. Musisz opisać swoją koncepcję w tym wątku.

Ja ogarniam go jedynie w pewnym zakresie, który jest mi potrzebny, więc sorry za niezdarny opis tego narzędzia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej , Mam Huawei G9 lite- jest to wersja azjatycka i niestety mam coś takiego, że jak zaczynam wpisywać nr tel. to wyskakują mi najpierw jakieś chińskie tel.z chińskimi znaczkami- przy tym jest napisane żółte strony. Wyłączałam te żółte strony- bo też są po chińsku, ale niestety te nr tel ciągle mnie denerwują. Jak je usunąć, nie ma ich w kontaktach. Nie wiem jak się do tego zabrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisze tu bo mam problem z usunięciem systemowych aplikacji z folderu system/delapp.

Telefon: Huawei Ascend G620.

Mam zablokowaną możliwość zmiany nadawania innych uprawnień temu folderowi w którym są 4 aplikacje wgrane od operatora play. Chcę się ich pozbyć ale nie mogę z powodu tej blokady. Pytanie: jak odblokować możliwość nadawania uprawnień w tym folderze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi