Skocz do zawartości
hary88

Photon Q 4G - dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem dwa Photony i jednego Droida. W obu Photonach wibracja szybko padał, a w Droidzie dalej działa. Widocznie "ten typ tak ma" :/. Czytałem gdzieś, że do Photona pasują silniczki z innego telefonu, ale nie pamiętam niestety marki. Uznałem, że aż tak mi nie zależy by próbować coś tam dłubać bez odpowiedniego sprzętu.

Co do karty to mam w Play i działa bez problemu. Na starym Photonie raz mi się zepsuła, ale nie wiem czy to była jego wina, czy sama po prostu padała. Wymieniłem w salonie na nową i dalej śmigałem póki slot działał.

--Edit:

Wibracja w Photonach szybko pada, ale nie całkowicie. Do tej pory zdarza się, że czasem "coś zaskoczy" i wibracja zadziała.

Edytowane przez KusioST
    Nie cytuje się poprzedzonego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki niko za odpowiedz w sprawie priva. Kusi mnie ten telefon niemiłosiernie, tylko smuci mnie fakt braku możliwości roota... Nie mówiąc o custom romach. Klawiaturka do moto fajna, i kurde byłbym gotów się skusić, ale zasłania aparat gdy jest złożona. Myślę że mogło by mi to przeszkadzać trochę, bo lubię porobić zdjęcia. Jeszcze gorzej mnie smuci że mi photon ześwirował troszkę. Podejrzewam że taśma się kończy niestety. Jak otwieram to podświetlenie przygasa ale widać wszystko na ekranie. Gdy kliknę przycisk u góry żeby wygasić ekran to gaśnie, a drugi raz budzi telefon do życia i podświetlenie już jest normalnie. Zdarza się też że przy składaniu zrobi dokładnie tak samo, albo wyświetli biały ekran. Wyłączenie ekranu i włączenie sprawia że wszystko wraca do normy. Restartowałem kilka razy, nie pomogło. Mileston też miała na początku takie objawy, a później obraz i podświetlenie znikł na zawsze. Wymienić taśmę mogę sam bo niejeden telefon rozkręcałem i ratowałem, ale dostępność taśmy to chyba tylko ebay? 

Telefon rozkręcony, diagnoza postawiona. Taśma lekko przełamana. 

Edytowane przez Araa
    oferta poza działem giełda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mp107

Używa ktoś jeszcze aktualnie Motoroli Photon Q?
    Jak wygląda kwestia zasięgu sieci komórkowej biorąc pod uwagę brak pasma UMTS900 (WCDMA900)?

Moja Motorola Droid 4 niestety spowolniła do tego stopnia, że po kolejnym do niej powrocie zrezygnowałem (tym razem chyba ostatecznie) i wróciłem/przeszedłem do Sony Xperii X Compact.
    Z tym, że bez klawiatury sprzętowej to już nie to samo…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi