Skocz do zawartości
Wojtas87

Słuchawki kompatybilne z Nexus 4 - czytać pierwszy post

Rekomendowane odpowiedzi

JBL J33i - nie działają przyciski głośności, działa przycisk środkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj miałem okazję przetestować EarPods Apple. Słuchawki super, wykonanie najwyższej klasy i świetna jakość dźwięku. Taki kompromis między zwykłymi pchełkami, a dokanałowymi. Wchodzą w ucho głębiej ale nie mają sylikonowej główki. Mimo to i tak świetnie izolują. Trochę żałuję, że nie miałem z nimi styczności wcześniej, bo prawdopodobnie bym się na nie zdecydował. W iStore po 129pln. Na allegro widziałem taniej ale jest masa podróbek i nikt pewnie nie zagwarantuje, że nie kupi się chińszczyzny za cenę zbliżoną do oryginału.

Z Nexus4 działają bez problemu ale działa tylko środkowy przycisk. Przyciski głośności niestety nie są kompatybilne.

Można wtedy zainstalować aplikacje do zarządzania przyciskiem np Philips Headset, który pozwala na regulację głośności i zmianę utworów ;-)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

kupiłem sobie coś takiego, czyli Meelectronics m9p drugiej generacji.

http://allegro.pl/meelectronics-mee-m9p-druga-generacja-z-mik-i4304501999.html

Ciekawe rozwiązanie z kontrolą głośności, bo działa jak potencjometr (jest tam suwak, który reguluje poziom głośności) także w pełni uniwersalne rozwiązanie. A jak wiadomo, Nexus 4 generalnie nie obsługuje fizycznych przycisków na pilocie typu : "vol+/-" (co ciekawe Nexus 5 już tak i na nim wszystko działa dobrze)

Obudowa wtyka jack się specjalnie zwęża ku dołowi, dzięki czemu spokojnie wchodzi w Bumper Google, jak ktoś używa.

Więcej napiszę w temacie o wyborze słuchawek w tym samym dziale, ale to za 2 dni jak się dobrze wygrzeją i poprawią się ich parametry. Na razie słyszę tylko zalążek dobrego basu i schowaną średnicę.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    steel

Ja już od lat używam Sony ericsson MW600. Jest to zestaw bezprzewodowy z wbudowanym radiem fm i gniazdem jack do którego można podłączyć słuchawki/głośniki. Jakość dźwięku jest dobra. Wszystkie funkcje tj. głośność, odbierz/odrzuć następny/poprzedni działa prawidłowo nie tylko w odtwarzaczu muzyki ale np w mx player także. Bateria trzyma ok 8,5h ciągłego słuchania/rozmowy. Stanu czuwania nie sprawdzałem. Ładowany z portu micro USB. Minusem zdecydowanie jest cena choć uważam, że jest jej wart.

post-22234-14255753781001_thumb.jpg

Edytowane przez positivepl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Może należałoby odświeżyć temat, gdyż część proponowanych słuchawek jest już nieprodukowanych.

Wchodzą na rynek nowe i nasuwa się pytanie czy aby kompatybilne z Nexusem 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kompatybilność jest oceniana tylko dzięki użytkownikom forum którzy je sprawdzili. OP przecież nie będzie kupował każdej pary słuchawek by zobaczyć czy działają dobrze z N4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NuForce NE-600M - w pełni kompatybilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś jeszcze przegląda ten wątek, to Brainwavz Delta:

Działa:

- słuchawki

- mikrofon

- przyciski następny/poprzedni

- play/pause

Nie działa