Skocz do zawartości
Apoo

A510/511 Bootloader unlock + CWM + ROOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tylko jak fleszuje Recovery to musze Tablet ustawic pionowo i wtyde wyskakuje na ekranie Entering boot menu mode i dalej Booting failed.

Probowalem juz wszystkiego przez Fastboot. Co nie zastanawia to dlaczego flasch jakb sie zacinal. Sending recovery (5423 kb) i jest ten cholerny napis: Bootloader vJB-.......

i to samo w drugiej linijce ale pokazuje sie i gasnie. :crybaby:

Ludzie mam Acer A200 i na tym robie co sie da. Flashen recovery i to trwa zaledwie pare sekund. Fastboot reboot i wszystko gra a na A510 jakis diabel :wallbash:

Nie wiem jak umiescic Video na ktory pokazane jest jak zacjhowuje sie Tablet.

Edytowane przez levemir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak spowodowac azeby caly system zostal odnowiony. Nie mam juz opcji jak sie za to zabrac. Nie da rady fleschen A510, a moze Bootloader jest padniety. Bootloader failed ale jak mam go zainstalowac, moze jest jakas obcja zeby go otworzyc.

Jak zamykam bootloader to wyskakuje mi ze The boot.img is not a official image. Ale jak to image zainstalowac. :crybaby: USB Dubbing nie jest aktywny bo i jak 

Prosze o pomoc.

Bardzo potrzebmy mi jest ten Tab.

Jeszcze cos takiego:::Failed (remote: (AccessDenied)

i tu jest KONIEC.

LUDZIE POMOZCIE

[Dodano: 14 kwiecień 2016 - 20:52]

A jest moze cos na APX Modus?

Edytowane przez levemir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.

Czy znalazłeś już rozwiązanie co do tabletu A510?

Mam ten sam problem co Ty.

Chciałbym zainstalować oryginalny firmware, ale nie wiem jak.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam

Nie wiem ale przypuszczym ze Bootloader jest padniety, albo jest jakas blokada ktorej nie moge przeskoczyc. Mam taki inny Acer A200 i na tym smiga wszystko i tez uzywam Fastboot i to jest taki do testowania.

Na tym A510 nie jestem w stanie wpisac Bootloader albo Flash bo nie idzie. Original Firmware jest tym proste jak Tab jest sprawny ale jak Tab jest walniety i nie startuje to jzu jest problem.

Ta obcja USB Bubbing jet potrzebna na jakiekolwiek czynnosci co do Flashen Firmare ale Root, ale jak tego nie ma to tylko przez Fastboot.

Sprubuj Glos te dwa punkty i Power-jak jest brum to power pusc ale glos trzymac jak drum slaby to glos z jednym punkt i jak cos wyskoczy czyli jest CWM to wygrales. Firmware na SD jako Update i zobacz w google to musisz cache i cos tam reset i flash z SD. Ja stoje w jedny miejscu.

Jak u ciebie zachowuje sie Tab?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam juz obcji ma Acer a510 i postanowilem ze wywalam do kosza, nie mam czasu ma zabawy. Chyba kupie cos nowego.

Jak ktos znajdzie Soft na reanimacje A510 to super.

Pozdrawiam :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie.

Ponawiam prośbę.

Po tym zabiegu wszystko działało dobrze lecz po kilku latach postanowiłem zrobić hard reset.Niby wszystko w porządku lecz nie mogę połączyć się z komputerem z przez usb.Debugowanie włączone,bootloader odblokowany.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi