Skocz do zawartości
majes85

Huawei Honor II

Rekomendowane odpowiedzi

Na alledrogo w cenie galaxy s2.Mysle,ze sprzet warty uwagi.Ktos zainteresowny :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solak

Brak j.polskiego na starcie dyskwalifikuje ten telefon dla większości użytkowników.

Ale faktycznie telefon wart uwagi, uruchomienie telefonu trwa ok 2 sec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    donas

A ja nie do końca rozumiem co za różnica czy jest język polski czy nie, wgrywasz more locate i już masz większość aplikacji po Polsku gmail,mapy,nawigacja,sklep itp. Do tego wgrywasz jakiś lancher i masz praktycznie wszystko po Polsku oprócz kilku zdań w ustawianiach.

A tak poza tym to ten telefon ma j. Polski z tego co wiem.

Edytowane przez fredek7
    Cytowanie posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena za takie bebechy jest bardzo ciekawa, tylko szkoda ze telefon nie jest dostepny w PL... Jak mam go ciagnac z Chin, to to troche za drogi szpas, zeby nie miec do tego gwarancji. Niby ten gosc z allegro cos tam daje, ale wiadomo jak sie zachowa w przypadku jakichs problemow ? A jak odesle do Chin, oni przysla, a tu znow cło dowalą ?

Za duzo niewiadomych jak dla mnie, tym bardziej, ze roznica w cenie do innych dobrych sprzetow, nie jest az tak ogromna, zeby ryzykowac. Na allegro chodzi po 1300zl, no to za niecale 1500zl jest np. HTC One X. Jak by wyszedl za 999zl to wtedy mozna by sie zastanowic, czy nie zaryzykować jakiegos sprowadzania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawil sie Honor2 z Polski na Allegro, gadalem ze sprzedajacym i mowil, ze jest stockowy soft z jezykiem polskim (oficjalny, bez azjatyckich ♥♥♥♥♥♥♥). Bardzo interesuje mnie ten tel, czy ktos moze mial okazje go dluzej uzywac i moglby sie podzielic swoimi wrazeniami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tim111

Dołączam się do pytania, bo 820 zł to całkiem rozsądna cena biorące pod uwagę specyfikacje telefonu. A jakiejkolwiek polskiej opinii na temat telefonu brak.

PS: Sory za odkopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dab111

Właśnie zamówiłem ten telefon. Zobaczymy kiedy dojdzie.

Po otrzymaniu przesyłki - podzielę się wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrisR

Jak by ktoś był zainteresowany to na sprzedaż mam europejską wersję Honor2, zwie się Ascend G615 (U9508). Tel. wystawiłem na allegro za 750zł.

Jestem zdania, że w przedziale cenowym do 750 złocisza nie znajdzie się nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dab111

Nie chcę nikomu wcinać się w sprzedanie Phona - lecz ja swój zamówiłem za 560pln na Alli. Aktualnie wpłynął do Polski (wpis z dzisiaj) więc do końca tygodnia powinien być u mnie. Wersja z 2 GB RAM.

Co do języka- z tego co mi wiadomo ma j.polski w stockowym sofcie. Będę miał go przez 2 tygodnie zanim wręczę na prezent siostrze.

Więcej zrelacjonuję jak już sprawdzę jakość i płynność działania.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrisR

560 złocisza to bardzo przyzwoita cena za jak by nie patrzeć fajny telefon!

Ja osobiście na dzień dzisiejszy obawiał bym się bezpośredniego zakupu telefonu z Chin z dwóch powodów, ostatnio celnicy szleją z cleniem i o VAT-owywaniem wszystkiego (łatają dziurę w budżecie), kolejny powód to komplikacje z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi