Skocz do zawartości
shewie

Huawei Ascend Honor 2 K2V2 U9508 - jak rootować

Rekomendowane odpowiedzi

shewie

Witajcie, jestem w posiadaniu tego telefonu od kilkunastu godzin, mam zawarty w nim andoid 4.0.4

Chcę go skutecznie zrootować, zmienić język oraz zainstalowac google play, moje zapytanie wynika z tego iż przeczytalem wątek że nie do konca root idzie tak jak powinien czy mógłby ktoś mi zaproponować guide jak zrootować i zainstalowac custom.

Niestety nie jestem andoid geekiem i trzeba mnie prowadzić za rękę przez cały proces za co z góry przepraszam.

wersja telefonu 2G

Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shewie

Dziekuje Bardzo Donas za pomoc ale w filmie jest Dual, ja mam Quad Core.

Telefon jest nadwyraz bardzo dobry, kupiłem go dość przypadkowo bo okazalo sie ze Xiaomi M2 są dość awaryjne więc na szybko podjąłem decyzje by zamienić go z wlasnie tym modelem Huawei, dziala naprawde bardzo szybko, nie ma wlasciwie rzeczy do jakiej mozna by się przyczepić, jest solidnie wykonany, jakość wykonania oraz feeling jest porównywany do Sony czy do HTC ma sporo autorskich opcji wlasny Launcher, dziesiątki dodatkowych opcji przy robieniu zdjęć. Bardzo dobre spasowanie elementów. Bateria która trzyma bardzo dobrze, GPS swietnie dzialający, ekran ma swietne kąty widzenia, o grach się nie wypowiem bo nie instalowalem nic prócz tego co bylo w telefonie. Dobrze lezy w dloni, ma idealna dla mnie wielkosc ekranu wiec wciąż mogę pisać jedną reką i operować przy ekranie. Do telefony dostalem mase akcesorii. Za wszystko zaplacilem nieco ponad 1400zł. Byłem nastawiony na snapdragona, ale ten telefon jest zaskakująco dobry. Widać że to ich flasgship. Co do języka mialem przy kupnie tylko Eng i Chinski. Nie jest zrootowany więc wiele dodatkowych funkcji jakie mozna by go wyposazyc na tą chwile jest niemożliwe, ale w weekend sie tym zajmę. Ogólnie, bardzo in Plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    donas

A skąd miałeś informację że Xiaomi mx2 są awaryjne ? Myślalem wlasnie nad tym huawei i xiaomi lub meizu.

1400zł ? to w sumie trochę dużo zapłaciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shewie

Od dystrybutora, który napisał mi że ma wiele zwrotów telefonów, I wszy, II gi batch mial problemy z plytą główną. Później trzeba bylo sporo czekać na telefon...

1400 zł nie wiem, czy dużo, czy calkiem ok, telefon jest bardzo dobrym produktem.Do moich zastosowań sprawdza się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy możesz napisać coś o materiałach z których wykonany jest ten Huawei i jak długo wytrzymuje Ci bateria ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi