Skocz do zawartości
shortez

Paczka ikon [wip]

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony propozycje to:

Facebook

Gadu-gadu

Dropbox

Tapatalk

Zegar

Latarka

Youtube

Kalendarz

te ikonki u mnie zawsze widnieją na pulpicie i ładnie by było mieć je w tym stylu :)

A co do ikonek z postu nr7 to osobiście zmieniłbym jedną rzecz, mianowicie ikona sklepu play wyglądałaby lepiej z logo zamiast androidowego robocika :)

post-178493-1425572030903_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaca196

Pobralem na probe lecz podczas wypakowywania wywala ze jest blad

Sorki moj blad...podczas wypakowywania wywalilo blad ale w folderze docelowym jednak sa wypakowane.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez jaca196

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

@relativedegree

Mi osobiście podoba się ikonka sklepu zaproponowana przez Shortez'a, może dlatego, że ten kolorowy trójkąt już mi się przejadł:) Ikonki są "cukierkowe" i ta torebka bardzo do nich pasuje.

Oczywiście kwestia gustu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie rzecz gustu, mi się po prostu ikona robocika kojarzy ze starym sklepem, starym androidem a logo google wygląda jakoś bardziej... 'świeżo'. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

narazie chciałbym zrobić wszelkie najważniejsze ikonki, później jak już zacznę szukać co robić to będzie czas na różne warianty ;)

post-198573-14255720311113_thumb.jpg

tak na szybko zrobione.

W gridzie 5x1 na mini 2 nie ma szans, żeby dodać odbicia, grafiki już są małe a jeśli jeszcze pomniejszyć je, to już tylko po kolorze można się domyślać co jest co. Jak dorwę go launchera zobacze jak tam sprawa wygląda (ikony są nieco większe) + możliwość ustawienia drawera od 1 do 5 ikonek.

Wydaje się, że idealnie pasowałyby pod miui albo do przesłodzonych motywów do różnych launcherów ;)

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie fajna sprawa, że poświęcasz czas na takie rzeczy :) Ostatnia odsłona ikonek wygląda obiecująco i czekam na finalną wersję :)

PS. Shortez, czy mi się wydaję czy w Twojej sygnaturze widzę, że zaczęliśmy od tego samego telefonu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Ostatnio zaczęły nudzić mi się gry i chciałem znowu coś pobawić się grafiką, to jak już coś robić to niech oprócz mnie jeszcze inni skorzystają ;)

haha :D też tak popatrzyłem na Twoją sygnature i zauważyłem to samo ;) tak, pierwszy klocek 3510i przez ponad rok, później koło 2 lat 7370, kilka dni w200 przedostatnia avila przez ponad 2 lata i teraz miniacz kórego chyba za rok zamienie na być może s3 mini

@relativedegree

za jakis czas popróbuje różne warianty, narazie nie jestem do końca pewny bazy pod ikonki

EDIT:

Drobny update, dodana ikonka kamery

camera_icon_by_shorty91-d5yztmk.jpg

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

troszkę z innej beczki:

fluffy_icons_v_2_by_shorty91-d5zdjif.jpg

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie twoje ikonki mi się bardzo podobają (właśnie zasysam ;) ). Od siebie chciałbym dodać że bez odbicia wyglądają świetnie, i takie mi się najbardziej podobają (moja opinia) a jak ktoś chce odbicie to wiele launcherów to oferuje. Świetna robota i mam nadzieję że będzie się to rozwijało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

[email protected] Kawał dobrej roboty widzę ;) jutro pobiorę i oczywiście piwko postawie. Ikonki chyba najlepsze jakie widziałem.

Edit:

I jakbyś mógł nie dodawać odbicia :D (strasznie mi się to nie podoba. Tzn podoba, ale za duża przesada jest w tych wcześniejszych twoich ikonach)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Dratek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi