Skocz do zawartości
shortez

Paczka ikon [wip]

Rekomendowane odpowiedzi

shortez

Dziękuje ;) Daje to nieco chęci do zrobienia pełnoprawnej paczki :)

Szkoda, że założenie konta na google play jest nieco drogie (25$) a raczej trudno by było, żeby się to zwróciło... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Co Ty mówisz?

Wejdź na Google Play wpisz np. "icon", znajdź pierwsze lepsze płatne i zobacz ile ma ściągnięć :)

Fajne masz te ikonki i myślę, że po logicznej cenie pójdą :) A jeszcze jeśli zrobisz różne wersje to już całkiem bajka :)

Kwestia ustalenia dobrej ceny. Może zrób ankietkę na górze tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

do tego top raczej nie dotrą a nawet się nie zbliżą :) a cena to już nie ma co przesadzać, jak na 1 czy 1,5$ ustawi się to chyba nie będzie zdzierstwo (widziałem, że przykładowo z 10zł dostaje się 7,5zł czyli 3/4 do twórcy a reszta to podatek vat -_-), ok, nie ma co gadać, trzeba robić :D Dziękuje za posty !

Edit: nie można dodawać ankiety w utworzonym wątku także nie ma co robić zamieszania :)

Edit: Dodatkowo gotowe już są - notatki, odtwarzacz, kalendarz oraz aparat, poprawione także zostały pozostałe ikonki

---------- Post dołączono 29-03-13 o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano 28-03-13 o 20:12 ----------

fluffy_rounded_icons_by_shorty91-d5znh0q.jpg

ikona gadu gadu kompletnie mi się nie podoba, trzeba wymyślić coś nowego na jej miejsce. Aparat jest tymczasowy ponieważ grafike obiektywu mam na komputerze na stancji także będzie dopasowana do ogólnego stylu.

[table=width: 400]

zegar

kalendarz

notatki

facebook

moje pliki

aparat

odtwarzacz muzyki

galeria

kontakty

telefon

gmail

[/table]

gg-pan.jpg

ten obrazek przecież mówi sam za siebie... "hej, hej kolego, zabije Ciebie i całą Twoja rodzinę"

---------- Post dołączono o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Update.

fluffy_rounded_icons_update_by_shorty91-d5zo0y3.jpg

google play tak jak zasugerował relativedegree z domieszanym starym marketem :) zawsze to jakiś kompromis ;)

ikonka gg nie powinna już tak zniesmaczać oraz aparat został zmieniony tak jak obiecałem (na szczęscie miałem zapisany png obiektywu, zawsze to coś)

post-198573-14255720831543_thumb.jpg

post-198573-14255720831712_thumb.jpg

test na szybko. Na ekranie prezentują się całkiem nieźle ale wydaje mi się, że mogły by być większe...

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xzxzxy

Bardzo podobają mi się Twoje ikony, choć masz rację. Powinny być nieco większe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Dziękuje ;)

Są dobre informacje. Rozmawiałem z pewną osobą posiadającą konto na google play (twórcy aplikacji cenofon), mało tego, zajmie się skompilowaniem całej paczki do apk którą będzie można użyć w każdym launcherze jednocześnie automatycznie podmieniając ikony systemowe + popularnych aplikacji :)

Za około tydzień paczka powinna być dostępna do pobrania na google play :)

Wstępnie zastąpione będą wszystkie ikony systemowe i kilka popularnych aplikacji, łącznie planowanych jest około 50 ikon na start + update co 2 tygodnie. Nie wierzcie w super giga paki ikon, tak naprawdę w ich skład wchodzą ikony lekko podrasowane lub w kilku wariantach kolorystycznych i tak na 200ikon tak naprawdę jest 70 w różnych wariantach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Świetna informacja :)

Czekamy jeszcze tylko na cenę - to ma być też świetna informacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

zastanawiam się nad 1euro, coś koło 4zł czyli z tego co widzę na markecie najtańsze :)

post-198573-14255721062832_thumb.png

post-198573-14255721063034_thumb.png

Edytowane przez shortez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dratek

Chyba trochę za bardzo zaokrąglone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Właśnie o to mi chodziło, ponieważ wszystkie są albo kwadratowe z lekko zaokrąglonymi rogami albo całkowicie okrągłe, a tutaj jest kompromis. Tak samo ze stylem, próbuje zrobić coś pomiędzy minimalizmem a realizmem :) Wiesz, tak żeby pasowało jako uniwersalny set

---------- Post dołączono 01-04-13 o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano 31-03-13 o 22:13 ----------

fluffy_rounded_icons_by_shorty91-d601p9g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Garos

Bardzo fajne ikony. Czekam na linka w google play :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi